Ankieta: Czy jestes za wprowadzeniem tego pomyslu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
TAK
50.00%
4 50.00%
NIE
50.00%
4 50.00%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Europy i Puchar Krajowy
Moduł,w ktorym chcesz cos zmienic: Rozgrywki Pucharowe
Opis propozycji/pomysłu:Witam chcialbym zaproponowac zeby byly wprowadzone rowniez bonusy w postaci nagród w LE i PK a nie tylko w TM.Moga byc mniejsze te bonusy niz w TM ale zeby byly.
Uzasadnienie przydatnosci pomysluBig Grinam przyklad z mojego klubu.Skonczyl sie ten sezon i odeszlo paru zawodniow poniewaz chca grac w TM gdzie sa bonusy.O LE tez trzeba walczyc by tam sie dostac.To nie jest sprawiedliwe ze tylko TM jest tak faworyzowane, a inne puchary tez sa wazne.Prosze o przemyslenie tego a nie odzucanie od razu.
W PK nie koniecznie ale w TE jak najbardziej bo zauważmy w lidze 1 sa jako takie nagrody za mecz a poziom trudności mniejszy niż w turnieju. W lidze graja tez slabsze zespoły i sa profity a TE gdzie druzyny z poszczególch lig graja nie ma. Zauważmy że w TE w stosunku do ligi 1 jest to nie proporcionalne. Kluby i własciciele robią co moga by w nim zagrać a w lidze nawet jak nie pilnują wlasciciele meczu i tak dostaniesz profit. Takie są moje argumenty. A Wy co sądzicie? Ja jestem na tak.
(17.07.2019, 15:39)Imbecyl napisał(a): W PK nie koniecznie ale w TE jak najbardziej bo zauważmy w lidze 1 sa jako takie nagrody za mecz a poziom trudności mniejszy niż w turnieju. W lidze graja tez slabsze zespoły i sa profity a TE gdzie druzyny z poszczególch lig graja nie ma. Zauważmy że w TE w stosunku do ligi 1 jest to nie proporcionalne. Kluby i własciciele robią co moga by  w nim zagrać a w lidze nawet jak nie pilnują wlasciciele meczu i tak dostaniesz profit. Takie są moje argumenty. A Wy co sądzicie? Ja jestem na tak.

racja
Świetny pomysł! To, że TM jest ważniejsze ale nie aż takim kosztem. Zespoły też bardzo mocno wysilają się aby dostać się do LE więc trochę niesprawiedliwe, że nic nie otrzymują. Więc świetny pomysł aby również dostawali tylko mniejsze bonusy. Na pewno wpłynie to pozytywnie na rozgrywkę oraz nada LE ważności tych rozgrywek Smile
Dokładnie bonusy by mogłybyć o 50% mniejsze niż w TM.
Temat bonusów w TM i ich braku w TE został dokładnie rozpisany w News, kiedy nastąpił relos lig.
Nie będzie dodatkowych zmian, TE nie dostaną darmowej energii.
Odrzucone.