Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ban
#1
Witam , ponad tydzień temu moje konto zostało zbanowane przez podejrzenie multikonta. Zostały przeze mnie napisane 2 maile niestety bez odpowiedzi.Chciałbym poinformować że gram razem z członkiem rodziny więc posiadamy to samo IP.Konta zbanowane to Przemo23 ID1520 oraz Patryk23 ID4883. Niestety witryna wasza nie udostępnia możliwości zgłaszania wspólnego IP z tego tytułu prosiłbym o odbanowanie kont oraz zwrócenie zdobytych przez nas itemów oraz energii straconej podczas trwania bana. Pozdrawiam i czekam na pozytywne rozpatrzenia.
Odpowiedz
#2
Natomiast regulamin udostępnia punkt 19, który jasno stanowi, co jest traktowane jako multikonto. Posiadanie wspólnego IP jest tylko jednym z warunków, zaś te dwa konta złamały również inne.
Odpowiedz
#3
To jeżeli według Ciebie jedno konto miało aż taki wielki zysk z wytrenowanej energii na drugim koncie to proszę mi zabrać tą energię oraz zablokować możliwość uzyskiwania z wytrenowania i gramy oraz bawimy się dalej.
Odpowiedz
#4
Nie wg mnie, to nie jest moja ocena. Liczy się fakt, iż został złamany regulamin.
Ban podtrzymany.
Odpowiedz
#5
Wg mnie to jest bez sensu ,nikogo nie okradliśmy korzyści materialnych z tego powodu nie mamy.Jedynie tracicie dwóch klientów którzy mogliby wpłacać realne pieniądze na wasze konto.
Odpowiedz
#6
Zatem stracimy.
Ban podtrzymany.
Odpowiedz
#7
W takim razie jeżeli to ja złamałem regulamin to proszę zdjąć bana z konta mojego syna a moje konto pozostawić zbanowane .
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości