Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ban
Witam , ponad tydzień temu moje konto zostało zbanowane przez podejrzenie multikonta. Zostały przeze mnie napisane 2 maile niestety bez odpowiedzi.Chciałbym poinformować że gram razem z członkiem rodziny więc posiadamy to samo IP.Konta zbanowane to Przemo23 ID1520 oraz Patryk23 ID4883. Niestety witryna wasza nie udostępnia możliwości zgłaszania wspólnego IP z tego tytułu prosiłbym o odbanowanie kont oraz zwrócenie zdobytych przez nas itemów oraz energii straconej podczas trwania bana. Pozdrawiam i czekam na pozytywne rozpatrzenia.
Odpowiedz
Natomiast regulamin udostępnia punkt 19, który jasno stanowi, co jest traktowane jako multikonto. Posiadanie wspólnego IP jest tylko jednym z warunków, zaś te dwa konta złamały również inne.
Odpowiedz
To jeżeli według Ciebie jedno konto miało aż taki wielki zysk z wytrenowanej energii na drugim koncie to proszę mi zabrać tą energię oraz zablokować możliwość uzyskiwania z wytrenowania i gramy oraz bawimy się dalej.
Odpowiedz
Nie wg mnie, to nie jest moja ocena. Liczy się fakt, iż został złamany regulamin.
Ban podtrzymany.
Odpowiedz
Wg mnie to jest bez sensu ,nikogo nie okradliśmy korzyści materialnych z tego powodu nie mamy.Jedynie tracicie dwóch klientów którzy mogliby wpłacać realne pieniądze na wasze konto.
Odpowiedz
Zatem stracimy.
Ban podtrzymany.
Odpowiedz
W takim razie jeżeli to ja złamałem regulamin to proszę zdjąć bana z konta mojego syna a moje konto pozostawić zbanowane .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości