Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BAN - Odwołanie
Witam

Przysługuje mi  możliwość odwołania się od Bana , więc chciałbym chociaż sprobować.

Powód : Multikonto
Konta : Pietras Van Gol (ID 4325) -  Kwaśny Pietrek (ID 27978)

Rozumiem że są podstawy by podejrzewać  że te 2 konta był prowdzone na zasadzie MultiKonta przez jedna osobę bo logowano się na nie z tego samego IP , i można nawet powiedzieć ze email na obydwu kontach jest podobny do siebię ale już tłumaczę dlaczego , gdy załozyłęm konto( ID:4325)  na FT i zacząłem znowu z pasją klikać  kolejne treningi jak za starych dobrych czasów na poprzednich serwerach.  Grą zainteresował się moj młodszy brat który też chciał klikać treningi i zdobywac puchary. Jedyne w czym mu pomogłęm to w załozeniu email na którym mógłby załozyć wlasne konto footballteam i powiedziałęm mu jak  rozwijać swoją postać bez ingerencji w jego konto.(ID 27978).

Konto mojego brata nigdy nie było przezemnie używane jak i on nie uzywał mojego konta, jedyne co nas łączyło to wspólne IP. 
Między kontami nigdy nie było zadnych transakcji ani wymian , nigdy nawet nie gralismy w jednym klubie. 
Zresztą młodszy brat jak to młodszy brat po pewnym czasie stracil zainteresowanie i coraz mniej grał , czasami tylko logował się by zrobić jakis trening albo zobaczyć czy "nadal ma klub" ale praktycznie stał w miejscu a z kontem nie działo się prawie nic. 

Chciałbym też dodać ze bana dostałem odrazu po tym jak niezadowolony przez wynik mojej druzyny  w PK , napisałem na Czacie cytuję "Śmiech na Sali jeśli chodzi o silnik meczowy , pozdrawiam" następnie jeden z graczy życzył mi miłęgo dnia i ja odpisałęm ze również życzę miłego.

Wyraziłem tylko swoją opinie zdenerowany po meczu , nie byłem ani wulgarny na czacie ani nikogo nie wyzywałem  poprostu napisałem w złości to co mnie flustrowało.

Rozumiem ze popełniłem  błąd pisząc to na czacie i że powinienem jakiekolwiek zastrzezenia lub uwagi pisać na forum do tego przeznaczonym. 

Przepraszam jeśli kogokolwiek uraziłęm pisząc to.

Koncząc już chciałbym tylko powiedzieć ze naprawdę lubię klikać te treningi , znalazłem wkoncu klub w którym było mi dobrze  , zgraną druzyne z którą dobrze się dogadywałem. Trochę pieniedzy w tą gre włożyłem i szkoda mi teraz tracić fajnie rozwiniętego zawodnika.

Liczę ze jakoś uda się nam dojść do konsensus i z niecierpliwoscia czekam na odpowiedz.

Pozdrawiam Pietras Van Gol.
Odpowiedz
Punkt 19 regulaminu. Kilka zdań, ale okazuje się, jakże znaczących. Wykuć na pamięć, założyć nowe konto, grać bez łamania regulaminu.
Polecam, Ten Dobry.
Odpowiedz