Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban za multikonta
Witam dostałem bana na konta za multi rozumiem że karalne to jest ale nie przelewalem kredytów ani nic nie kupowałem przesyłając SB na konta to było uczciwe poprostu grałem i rozwijałem zawodników nie oszukiwałem gry ani nic z tych rzeczy bo chciałem żeby normalnie się rozwijały. Dziękuję i czekam na pozytywne rozpatrzenie. Pozdrawiam i miłego dnia
Punkt 19 regulaminu gry stanowi jasno:

Zabrania się posiadania przez 1 osobę więcej niż 1 konta na danym serwerze. Na jednym komputerze może grać kilka osób pod warunkiem, że zachowanie graczy, ich dane nie wskazują, że zarządza nimi ta sama osoba. Konta te nie mogą mieć jednak podobnych maili/nicków/czasów logowań. Niedozwolona jest również jakakolwiek interakcja między kontami z tego samego adresu IP (np. wymiany przedmiotów, paczek, miniboostingów, bycia w tzw. poleconych). Administrator zastrzega sobie prawo do zbanowania kont w przypadku, gdy któryś z powyższych warunków zostanie spełniony, a styl wypowiedzi z dwóch i więcej kont będzie sugerował, że opiekę nad nimi sprawuje ta sama osoba. Niedozwolone jest również zasiadanie konta innego Gracza w jakiejkolwiek formie.

Bany zostają.
Oki rozumiem dziękuję za odpowiedź. I od razu pytanie mam mogę założyć jedno konto czy już nie?
Ban jest na konto, a nie na użytkownika, zatem możesz zacząć grać na nowym koncie.
Bylebyś tym razem nie łamał regulaminu.
Oki dziękuję i pozdrawiam
Wyjaśnione, więc zamykam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości