Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zalanie rynku paczkami
(12.12.2018, 22:58)Diablo napisał(a):
(06.12.2018, 10:54)SergeFT napisał(a): Łączenie paczek !
30 paczek brązowych -> srebrna
30 paczek srebrnych -> złota

albo coś w tym stylu. Bo to prawda paczek brązowych jest zdecydowanie za dużo. Sam mam już około 50 i nie wiem co z nimi zrobić

Niestety takie rozwązanie jest raczej nie do zaakceptowania dla przeciętnego gracza (macie zapas paczek na początku gry ale wraz z rozwojem skoncza sie zadania i nie będzie już tak dużo paczek ). Nie sądzę że dobrze planujący gracz wyda 30 Bronze na 1 Silver. A jeśli damy mniejszy przelicznik to wjadą znowu multikonta 150x bronze -> 30x silver -> 6x gold i na główne konto kredyty (całość do zrobienia pewnie w 2-3 dni).

Ja będę forsować wymianę X paczek na 1 klucz. W ten sposób gracz pozbedzie się nadmiaru jeśli uzna że takowy posiada a w zaamian będzie mógł otworzyć np złotą paczkę z treningu

co ty opowiadasz , juz wjechaly multikonta na platyny , dzis caly dzien gosciu przerzucal set giallorossi , przynajmniej ze 30 razy , paczki platynowe juz po 600, a nawet nie chce liczyc ile juz zostało sprzedanych.
Odpowiedz
(12.01.2019, 22:35)synolek napisał(a):  Pomyślcie jak zareaguje rynek jak wszyscy poznają zasady wymiany paczek.

Tak generalnie to co administracje obchodzi co się dzieje na rynku. Rynek, jak i całą podaż i popyt kreują gracze więc ingerencja administracji w to jest bez sensu i nawet czegoś takiego nie powinno być.
Odpowiedz
Nie o to mi chodziło, chodziło mi o cenę paczek. Automatycznie wyskoczy do góry
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości