Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oczernianie i pomówienia przez użytkownika Kaza 12
Nazwa tematu: [KATEGORIA] - Inne

Opis prośby: 

Dzień dobry,
 na forum w dziale ,,Nasza twórczość" dodałem post z ofertą prac graficznych. Użytkownika forum o nicku Kaza 15 w odpowiedzi pod postem kieruje do mnie:

Cytat:Nie polecam tego idioty któremu zapłaciłem a koszulki nie dostałem zwykły oszust

Pierwszy raz, właśnie po przeczytaniu komentarza użytkownika miałem z nim styczność. Nigdy nie kontaktowałem się z graczem w Football Team lub użytkownikiem forum, grupy facebook Football Team, który widniał by pod taką nazwą. Proszę o wyjaśnienie sprawy, gdyż nie pozwolę sobie na zarzuty wyssane z palca i pomówienia. Nigdy nikogo nie oszukałem, a przeciwnie osoby chwalą ze mną współpracę. To pierwszy taki ewenement i w moim odniesieniu jest to post jednego z "amatorów" tworzenia strojów, po prostu konkurencji. Dodam, że w grze gracz o takim nicku otrzymał bana. Nie wiem czy to ta konkretna osba, być może zbieżność. Przypadek? Czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy. Pozdrawiam
Odpowiedz
Ten gracz ma bana zarówno na grę, jak i forum, więc proszę nie zawracać sobie nim głowy.
Odpowiedz