Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie od bana - Sompe
Z przykrością informujemy, że Twoje konto zostało zbanowane na 20000 dni. 

Powód bana: 

Kod:
Bot do skupowania itemów z rynku

W jaki sposób mam udowodnić, odwołać się od bana ? Nie posiadam żadnego programu, bota do "skupowania itemów", nawet nie wiem jak on miałby działać, skoro nie istnieje możliwość wykonywania akcji za pomocą klawiatury. Tak, to bardzo uciążliwe, że takży zakup trzeba "potwierdzać" tym samym klikać 2 razy. Mam wam zrobić zdjęcie swojej 15-letniej myszki ?

Jestem graczem który gra w grę FT od 3 czy 4 sezonu. Od czasu gdy pojawiła się opcja zgarnięcia 'darmowych punktów' na livesteamie, lub kilka kodzików z FB czy Instagrama uzbierałem większą sumę monet ( 6 tysięcy ? ) Z czasem zacząłem siedzieć na rynku, skupywać perełki co dało owoc nowego, złotego setu, zgodnie z tym co zawsze mówili ADMINI "kup taniej, sprzedaj drożej". Siedzenie po kilka godzin dziennie na FT ( praktycznie od rana do godzin wieczornych ) i klikanie głównie 'kup' miniboosting za 7 monet, 'sprzedaj' za 8 - bo ta czynność była głównym zajęciem od jakiegoś miesiąca, pomijając grubszej akcji z zakupem sporej liczby szarych niebieskich i zielonych itemów po mocno zaniżonej cenie rynkowej, która wczoraj przyniosła mi mniej więcej 200 monet zysku ?! 
Kupuje dużo, sprzedaje w 90% przedmiot,boosting o 1 monete drożej niż kupiłem, dlatego czyni to ze mnie oszusta? 

Proszę jeszcze raz zajrzeć w te wasze LOGI, dokładnie krok po kroku i rozpatrzenie mojego odwołania, gdyż nie posiadam i nie posiadałem 'bota'.

Edit: Naprawdę, nie wyobrażam sobie sytuacji, że przez prawie 6 miesięcy wchodzę, klikam, sprawdzam, siedzę godzinami w grze i nagle dostaje bana kompletnie niesprawiedliwego, ban którego dostałem jest kompletnym absurdem. 

ID konta: Sompe (ID: 20606)
Odpowiedz
Twój przypadek był szczególny i był rozpatrywany niezależnie przez trzech Administratorów.
Każdy stwierdził, że używasz "wspomagacza".
Ban zostaje.
Odpowiedz
W takim razie wszyscy trzej się mylicie. Proszę, porównajcie mój przypadek z innymi - zbanowanymi osobami lub tymi niezbanowanymi, a siedzący godzinami na rynku.
W jaki celu miałbym używać bota, skoro możecie w łatwy sposób policzyć, ile czasu dziennie poświęcałem na grę. Bota, według was, używałem do zakupu itemów, ale już nie do klikania codziennego treningu, podglądania meczu, wykonywania zadań z kalendarza czy choćby wymuszonych przez zadania grę na pojedynki czy praca za energie - przecież to bez sensu.
Ile w ostatnim czasie ( czy całościowym) udało mi się zakupić 'promocyjnie' złotych itemów ? bo oprócz 1 przypadku sprzed tygodnia za ~280 kredytów sobie nie przypominam. Miałbym używać bota, do zakupów miniboostingów ale już nie do siedzenia 24/7 na złotych przedmiotach...
W logach na pewno widnieją czasy zakupów. Gdybym miał bota kupowałby on przedmioty co określony czas, sekundy, nie wiem, może konkretną ilość bustów. Kupowałem przedmioty w róznych dniach, godzinach, ilościach i cenach. Kupowałem miniboostingi, szare - niebieskie - zielone i nawet czerwone przedmioty, ale przy przedmiotach nie klikalem naparczywie F5, wchodziłem, kupowałem co było można, jeśli była możliwość i leciałem dalej. Maniakowałem tylko przy miniboostingach, i już to możecie sprawdzić i porównać.

Mówisz o przypadku szczególnym, że 'inny' od tych co dostali zasłużonego, oczywistego bana. Ja jednak go dostałem, przez 3 adminów. Jako, że konto było w TOPce, i posiadało 132 OVR proszę, przeglądnijcie ponownie logi. Skoro zawsze się na nie powołujecie, na pewno tam istnieje dowód mojej niewinności. Jedyny sposób w jaki kupowałem itemy, było wchodzenie w rynek i zakup ich po zaniżonej cenie a później długie, męczące, powtarzalne F5 z klawiatury, by zgarnąć jak najwięcej i tym samym zarobić, nic więcej.
Nie wiem jak mam udowodnić swoją niewinność, zawsze piszesz w odwołaniach, że gracz może zacząć grę od nowa, bez oszustw. W moim przypadku gra nie ma sensu, bo by wyglądała w 100% tak samo jak teraz a więc i koniec byłby ten sam, BAN.

Proszę, przejrzyjcie moje LOGI ponownie, to jedyne o co proszę.
Odpowiedz