Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przechodzenie z TM do TE
Jeszcze politykę w to miesza. Idź już stąd...
Odpowiedz
Myślę że warto zamknąć temat bo ekspert od wszystkiego jeszcze wróci..
Odpowiedz
Dlaczego zamknąć? Niech każdy napisze co o tym myśli a to że te zdania nie podobają się PKS to mnie wcale nie dziwi. Nic dobrego na ten temat nie przeczytałem.
Odpowiedz
Bo nie czytałeś Smile
Odpowiedz
(23.08.2019, 16:49)Osisław napisał(a):
(23.08.2019, 06:06)keeshi napisał(a): Po czynach Was poznamy. Niestety każdy pracuje na swoją opinię Wink a jeśli ktoś sie nie trzyma określonych zasad to wiesz. Tyle Waszego że administracja stoi za wami więc sprawa została zamieciona pod dywan.

Chyba na szczęście, my jak celebryci. Nie ważne co gadają byleby gadali. Tak poza tym nie tylko my zmieniliśmy ligę. Nawet Titans odeszło kiedyś z włoskiej, bo nie chcieli grać z CC i Nankatsu. Przeszliśmy z klubu A do klubu B i co w tym złego? Kolejna kwestia że mogliśmy równie dobrze założyć nowy klub i zastąpić tbtt, też byłby PROBLEM? Nie możesz narzucić grupie graczy gdzie mogą grać a gdzie nie. Celem była liga włoska lub angielska i cel zrealizowany.
To w tym złego, że po to były wprowadzane update żeby właśnie takich przechodzeń nie było, bo w ten sposób wy idziecie po łatwe TE, a MVP dostają energię za TM na które zwyczajnie nie zasłużyli. W dodatku uciekacie do łatwiejszej ligi, żeby kolejne nagrody było Wam łatwiej zdobywać. Z kolei administracja nie chce dodać nawet 50 energii za mecz do TE, bo według nich zespoły z TM podkładałyby się żeby grać w TE zamiast TM, dalej nie rozumiesz o co wszyscy walczą? Zespoły z top 4-8 dostają całe gówno, bo administracja nie chce podkładek, a chwile później wy robicie podkładke.
Odpowiedz
Szkoda im tłumaczyć bo sa nieskazitelni. Przyjdzie taki od nich i napisze:
(24.08.2019, 19:00)Wotkaka napisał(a): Bo nie czytałeś Smile
Właśnie że czytał i widzi że zleciala się większa połowa waszego klubu i tylko wy bronicie samych siebie. Szkoda dyskusji z nimi w ogóle.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości