Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sponsor
"Sponsor: Co kilka dni dostajemy propozycję od sponsora, który chce Nam podarować określoną ilość pieniędzy. Propozycję można przyjąć lub czekać na lepszą ofertę.
Wysokość oferty sponsora zależy od naszych postępów w grze."

Pytanie: Kiedy kiedy dostaniemy pierwszą ofertę od sponsora? Czy będzie to jakiś konkretny dzień, jednakowy dla wszystkich? Czy po osiągnięciu jakiegoś pułapu UM?
Jakiego sponsora? :o
[Obrazek: 2eg8ntl.png]
https://community.footballteam.pl/thread-210.html

Punkt nr 4
Na ile podpisuje się kontrakt ze sponsorem?
(06.12.2018, 21:49)Shingovcf napisał(a): To świetnie. Losowy moduł wpływający mocno na grę. Kolejny genialny pomysł. Zamiast dać zakładki gdzie pojawiałyby sie oferty, raz na x czasu przyjąć i co y czasu by się pojawiała i wtedy decyzja brać czy nie to losowo że może nigdy się nie trafi
Zakładam, że każdy dostaje propozycję sponsora, a ilość gotówki jest zależna od rozwoju, w klubie dziś oferty wynosiły 112-140tys €, więc jest to kwota praktycznie jednakowa. Tobie też dziś zapewne pojawi się ten cieszący oko komunikat, więc nie denerwuj się i trenuj, żebyś otrzymał jak najlepszą ofertę Wink

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Niektórzy dostają 25k inni ponad 100k i nie ma to nic wspólnego z rozwojem.
Ofert wyskakują co kilka dni, przeważnie 2-3. Można odrzucić, ale nie jest powiedziane, że pojawi się kolejna za chwilę.
[Obrazek: 20170607-ertz-julie]
(06.12.2018, 23:21)patrykstefan1 napisał(a): A co jak się zrezygnuje z sponsora? Kiedy następny będzie składał ofertę? I jeżeli zaakceptuje ofertę to następna kiedy będzie?

Czy zaakceptujesz czy odrzucisz daną propozycję to kolejna powinna się pojawić w ciągu około 3 dni.
Hehe, niezła logika - odrzucasz = tracisz 100%, nieźle : D u mnie pojawia się co 2dni, raz 40 i raz 140
U mnie pierwsza 30k, druga 110k.. a koledzy mieli pierwszą 120k.. Niedużo mniej niż moje dwie razem wzięte Tongue
[Obrazek: RMGk5vy.png]