Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja 1.7
[Obrazek: news17.jpg]

Przyśpieszamy! To nie koniec nowości. Zobaczcie co przygotowaliśmy dla Was tym razem.

Szczegóły Aktualizacji 1.7
Odpowiedz
Jak zwykle, Pay2Win. Wszystko pod płatników, pazerni zł.... żartuję Wink Już chyba tradycją się stało, że te słowa padają pod aktualizacją.
Dobra i długo wyczekiwana aktualizacja. Mam tylko jedno pytanie, cyt.: "- Zmiana pozycji na boisku będzie kosztowała 900 kredytów." - to w dalszym ciągu jest zmiana kosmetyczna i nic nie wnosi do rozgrywki tak?
Odpowiedz
Bardzo ciekawe zmiany. Jednak dalej czekamy na reprezentacje!
Odpowiedz
Ale teraz zauważmy że jak stałe fragmenty bedą miec wiksze znaczenie i czytanie gry dla bramkarza a stałe zry karnych wolnych to ceny podskoczą. Dobrze bo te itemki prwie wcale nie schodza
Odpowiedz
synolek - tak.
Odpowiedz
Osobiście uważam, że brak spadku formy zawodników w meczach sparingowych nie jest dobrym pomysłem. W obecnej sytuacji fakt że zawodnik grając w danym dniu mecz ligowy i sparing tracił 6% formy a regenerował 3% w pewnym sensie zmuszał właścicieli klubów do większych rotacji w składzie aby nie przemęczać zawodników co niewątpliwie dawało szansę pogrania słabszym zawodnikom jak również doprowadzało do ciekawych sytuacji, że np. klub z wysokim OVR przegrywał z zespołem o znacznie niższym OVR bo miał przemęczony skład. Po tych zmianach może dochodzić do sytuacji że kluby zaczną grać jednym składem, bez zmian(zawodnik będzie miał zawsze 100% formy) i nabijać sobie statystyki rozegranych minut czy też zwiększać szanse na strzelanie goli, asystowania, udanych interwencji(rozegranie 2 meczów w danym dniu). Będzie to mniej realistycznie niż do tej pory bo wiadomo że zawodnik nie gra przez cały sezon zawsze będąc w optymalnej formie więc czynniki które wpływają na formę są ciekawym urozmaiceniem rozgrywek. Bardziej bym szukał innych rozwiązań na zwiększenie formy a nie braku jej spadku. Według mnie trening klubowy mógłby np. zwiększać formę zawodnika o 1% bo wiadomo że trenuje się po to aby być w formie, dodatkowo mogłoby to zachęcić zawodników to brania udziału w treningu klubowym.
Odpowiedz
Viperek bardzo dobre rowiazanie. A mam takie pytanko do czerwonego. Czy powiedzmy jak pomocnik bedzie mial zlozone kondcyje defnsywana i ofensywna oraz rogrywanie to co mu to daje? bedzie ustwiony defensywnie zaznaczam.
Odpowiedz
A narodowosci nadal brak xD
Odpowiedz
A gdzie odblokowanie CS na +100 oraz wymiany boostingów ? możliwość użycia boostingu w meczu ? zadania na wytrenowane UM oraz over ? obozy treningowe ? rozbudowa klubu aby wyżywić klubowiczów ?
Odpowiedz
To pewnie jst 1 cześc dopiero zapewne:0 Ar daj im pracowac:p
Odpowiedz
Czy jest jakaś szansa na dodanie formacji 4-1-3-2 ?
Odpowiedz
ja dopisze jeszcze 2-2-3-3? 2 srodkowych obroncow 2 bocznych 3 srodkowych pomocnikow i 3 npatnikow
Odpowiedz
Co do tej zmiany pozycji, to jak to bd wyglądało? Warto wydać 100 kredytów na zmianę czy już poczekać?
Odpowiedz
Amba Fatima było i nie ma... Co z tą aktualizacja??? A może by jeszcze dodać nagrody w TE za granie tam?? Są złote piłeczki i PE za grę w TM to może i też dać to za grę w TE??? Przynajmniej tak z połowę tego co w TM... Nie każdy może się załapać do zespołu występującego w TM a gra w TE to też jakiś priorytet dla dla szych ekip... Rozważcie ta propozycje pozdrawiam..
Odpowiedz
Przecież napisali że od nowego sezonu
Odpowiedz
Yyy, aktualizacja, wszystkie pieknie spoko ale jest jeden haczyk.
Przedmiot +50 SF będzie odpowiadał przedmiotowi +150 gry ofensywnej/defensywnej.
Totalnie zrypiecie ta gre i ceny aktualnych setow na obronce/napastnika. Wystarczy, ze topka zalozy na mecz set galacticos 4x SF lub 3x SF 1x Kondycja i maja rozwiniete SF na 100 w secie jak i statystykach i co? Maja wtedy ponad 400/500 SF co wychodzi na to, że majac 400 lub 500 SF w stalych fragmentach , maja rowniez 1200 albo 1500 za samego SETA offa/defa dochodza jeszce SF wytrenowane 100 lub wiecej ja to topka lubi sie bawic i co? Wtedy to już w ogole maja po 2000 defa/offa.
Bez sensu, ustawiacie ta gre pod płatnikow...
Odpowiedz
(11.09.2019, 14:51)Patryk Jastrzebski napisał(a): Yyy, aktualizacja, wszystkie pieknie spoko ale jest jeden haczyk.
Przedmiot +50 SF będzie odpowiadał przedmiotowi +150 gry ofensywnej/defensywnej.
Totalnie zrypiecie ta gre i ceny aktualnych setow na obronce/napastnika. Wystarczy, ze topka zalozy na mecz set galacticos 4x SF lub 3x SF 1x Kondycja i maja rozwiniete SF na 100 w secie jak i statystykach i co? Maja wtedy ponad 400/500 SF co wychodzi na to, że majac 400 lub 500 SF w stalych fragmentach , maja rowniez 1200 albo 1500 za samego SETA offa/defa dochodza jeszce SF wytrenowane 100 lub wiecej ja to topka lubi sie bawic i co? Wtedy to już w ogole maja po 2000 defa/offa.
Bez sensu, ustawiacie ta gre pod płatnikow...

Że co?
Odpowiedz
Przecież topka odjechała własnie przez aktualizacje. I z każdą kolejna będzie bardziej odskakiwać. Ludzie narzekają ze nie ma podjazdu do najlepszych i jest nuda na serwerze, ale administracja sama sobie winna. Ulepszenia przedmiotów zwykły gracz nie przekroczy pewnego poziomu. Piłki dla najlepszych platników tylko. Przepaść rośnie.
Odpowiedz
Czy jest sens zakładania sf przez pomocników?
Z tego co rozumiem, bonus do sf będzie działać tylko na linie obrony i ataku, więc pomocnicy podczas rzutów wolnych/rożnych/karnych będą stać z boku i dłubać w nosach?
Odpowiedz
Jak dla mnie to powinna być wprowadzona możliwość korygowania taktyki tj. gra skrzydłami/środkiem, szbkie/wolne konstruowanie akcji, boczni obrońcy defensywni/włączający się do przodu, możliwość ustawienie kto wykonawca karnych/wolnych/różnych...
A nie że Item na SF będzie dawał dużo więcej niż inne ewidentnie jest to zrobione po to żeby teraz ceny itemow że SF poszły w górę a co za tym idzie żeby wydawać kasę na kredyty by móc taki itemik kupic... Żenada... Coraz więcej graczy rezygnuje a nowych brak... Nawet liga Youtuberów wam się nie udała... youtuberzy byli zobaczyli jak to nie pyka i poszli...
Odpowiedz