Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[INNE] Problem z pojedynkami na tricki
Postanowiłem porobić pojedynki na tricki, po ogłoszeniu, że już można je robić.
Klikałem "Zapisz się" ale za każdym razem zamiast przenieść mnie do pojedynku, to gra nie reagowała.
Klikałem parę razy odśwież, jednak to nie pomogło, tylko raz mnie przeniosło do pojedynku, przy czym nie pozwolono mi przejść 1 rundy. 
A po pewnym czasie pokazało mi, że wykorzystałem już swoje 10 pojedynków na tricki, mimo że żadnego nie było dane mi rozegrać.
Czy można to jakoś naprawić i zwrócić mi moje podejścia? Można sprawdzić logi, czy coś, ja żadnego z tych pojedynków nie rozegrałem. Nie chciałbym pozostać w tyle w stosunku do innych graczy, przez takie coś
Moje ID gracza: 802
Pozdrawiam
Odpowiedz
Najlepsze jest to, że pierwszy koleś w rankingu ma 14 wygranych na ... 10 stoczonych pojedynków. A co do tematu to ja zagrałem 9 razy na 10 i też mi pisze że nie moge 10-tego rozegrać.
Odpowiedz
Ja równiez rozegrałem 5 pojedynków na tricki. 4 z nich wygrałem 1 przegrałem ,a piszę ,że rozegrałem już 10. Najlepsze jest to ,że w rankingu pokazuje iż wygralem 7 pojedynków.
Odpowiedz
Ja również ten sam problem niestety... Rozegrane 7-8 a pokazuje że 10
Odpowiedz
Rowniez dolaczam sie id739
Odpowiedz
Podbijam. Rozegrałem 6 pojedynków, a pokazuje komunikat o rozegraniu 10. Proponuje ranking wyzerować bo jest mega nie fair pomijając już nagrody które ktoś zgarnie, a inny nie
Odpowiedz
również nie zagrałem 10 pojedynków a piszę iż wykorzystałem limit Wink
Odpowiedz
Wczoraj i dzisiaj to samo, zagrałem 6-7, teraz patrzę i komunikat że zagrałem już 10. Wczoraj było to samo. ? I gdzie tu sprawiedliwośc że jedni maja szansę zagrać wszystkie i walczyć o nagrody, gdzie ja już drugi dzień nie mogę rozegrać i spróbować wygrać nawet wszystkich 10? Wczoraj 3-4 w plecy dzisiaj to samo, to już praktycznie jakbym był jeden dzień do tyłu. A nagrody przepadają. To nie jest sprawiedliwe.

Plus nawet nie ma licznika nigdzie żeby to na bieżąco weryfikować że się rozegrało np 6/10. I ciul, nie udowodnisz nawet.

Ale to chyba tak działa że jak zaczniesz to już musisz lecieć 10 pod rząd, bo wczoraj jak i dzisiaj po tych kilku trickach musiałem wyjść, a gdy chciałem później wrócić i je dokończyć to pokazuje że już wszystkie rozegrane. A na 100% nie były. Czyli jak już się zacznie to nie można wychodzić bo już się nie wróci.
Odpowiedz
Szanowni państwo

Kolejny dzień mogę rozegrać tylko 5 pojedynków na tricki, uprzejmie proszę o naprawienie błędu na moim koncie

Z poważaniem
JARHEAD
Odpowiedz
(06.12.2018, 18:49)Michu269 napisał(a): Postanowiłem porobić pojedynki na tricki, po ogłoszeniu, że już można je robić.
Klikałem "Zapisz się" ale za każdym razem zamiast przenieść mnie do pojedynku, to gra nie reagowała.
Klikałem parę razy odśwież, jednak to nie pomogło, tylko raz mnie przeniosło do pojedynku, przy czym nie pozwolono mi przejść 1 rundy. 
A po pewnym czasie pokazało mi, że wykorzystałem już swoje 10 pojedynków na tricki, mimo że żadnego nie było dane mi rozegrać.
Czy można to jakoś naprawić i zwrócić mi moje podejścia? Można sprawdzić logi, czy coś, ja żadnego z tych pojedynków nie rozegrałem. Nie chciałbym pozostać w tyle w stosunku do innych graczy, przez takie coś
Moje ID gracza: 802
Pozdrawiam

Walki na tricki oddane. Problem nie powinien już wystąpić.
Odpowiedz
(08.12.2018, 12:56)JARHEAD napisał(a): Szanowni państwo

Kolejny dzień mogę rozegrać tylko 5 pojedynków na tricki, uprzejmie proszę o naprawienie błędu na moim koncie

Z poważaniem
JARHEAD

Problem nie powinien już wystąpić. Podrzuć ID to zwrócimy Ci pozostałe walki.
Odpowiedz
Mam również problem z trikami czesto wrzuca mnie na 5-6runde, rozegram może ze dwa pojedynki na 10 i dalej nie mogę, juz drugi dzień tak mam.
Odpowiedz
(08.12.2018, 20:12)ScreamMyName napisał(a): Mam również problem z trikami czesto wrzuca mnie na 5-6runde, rozegram może ze dwa pojedynki na 10 i dalej nie mogę, juz drugi dzień tak mam.

Podrzuć swoje ID.
Odpowiedz
Mnie dziś zdarzył się ten sam problem. Zapisałam się do kolejki, po czym przeniosło mnie do 6 rundy, gdzieś przeciwnik miał sporą przewagę.
Odpowiedz
Nie mogę odnaleźć swojego ID przekopalem profil i ślepota na starość. Jestem mobilnie moze dlatego, nick ten sam jak na forum. Zaznacze jeszcze, że nie dodaje nam ostatniego wydania triku, ostatniej tury. Dzis gosciu w połowie wykorzystał x-over oraz najsilniejsze karty. Odczekalem runde pasując by dac x-over i w przed ostatniej turze przegrywalem dwoma punktami czyli teorytycznie powinienem wygrać wystawiając najsilniejszą kartr mimo to przegralem. Juz nie raz nie dwa tak było. Problem się powtarza, a do kolejki wchodzę w srodku niekiedy.

Nick: ScreamMyName

Edit. Moje ID 3996
Dajcie to gdzieś do profilu na przyszłość bo gdyby nie link promujący to bym tego nie znalazł.

Edit2. Sprawdzone. Punktow nie nalicza 15 rundy. Jesli przy końcowym odliczaniu wygrywasz to juz wygrałeś mimo postawionej lepszej karty.
Odpowiedz
To jeśli jest szansa jeszcze odzyskać pojedynki z pierwszego dnia gdzie wykonałem 5 albo 6 to również proszę o interwencje !
ID: 1478
Odpowiedz
Ja również z pierwszego dnia i drugiego straciłem z 10-12 pojedynków i mieliście oddać ale nie widzę nic
Id 12
Odpowiedz
Rozegrałem dziś 7 pojedynków a pisze, że już 10
ID: 4383
___
edit: poszło też do supporta w grze
Odpowiedz