Ankieta: Czy jest to przydatny pomysł?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
75.00%
12 75.00%
Nie
25.00%
4 25.00%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KLUB] Rekrutacja do klubu
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: 

Klub

Opis propozycji \ pomysłu: 
Czy można by dodać np możliwość automatycznego zapraszania wybranych graczy do swojego klubu? Chodzi mi o opcję w profilu danego gracza, w który wejdę, która umożliwi mi wysłanie automatycznej wiadomości z zaproszeniem do dołączenia do klubu. 

Uzasadnienie przydatności: Pozwoliłoby to nowym klubom na łatwiejsze zdobywanie zawodników. 

Lub w sumie teraz wpadłem na inny pomysł, może zamiast wprowadzać "ułatwianie" w zapraszaniu do klubu przez właściciela, fajnym pomysłem byłoby wprowadzenie rynku transferowego, na który zawodnicy by się zapisywali podając swoje wymagania co do poszukiwanego klubu, a właściciele klubów mogliby przeglądać tą listę i wybranych przez siebie zawodników zaprosić.
Do tego można by podejść podobnie jak jest przy ustawieniach klubu, tj. że zawodnik wchodzący na rynek transferowy mógłby określi jaki OVR klubu go interesuje, jaka pozycja, jaki przedział pensji i do tego mógłby określić, czy jeśli dany klub będzie spełniał jego wymogi to ten klub może sam już z góry go zaprosić czy tylko wysłać ofertę na którą już sam zawodnik musi zerknąć i ewentualnie przyjąć.
Bardzo by to ułatwiło zdobywanie zawodników. Z chęcią bym to zobaczył w ft Big Grin
Zapewne napiszą że byłby to jak handel niewolnikami, i zamykamy temat Smile. Pomysł spoko, wtedy nie trzeba było by szukać na chatach. Tylko wchodzi się w transfery, pozycja, od jakiego overa itd.
Pomysł bardzo na +++, aktualnie nie ma rynku transferowego, gdzie gracze mogą tak jakby się wystawiać ;/

Dodali blokadę użytkowników, więc tylko czekam aż pojawi się tam + z prośbą o zasilenie danego klubu Smile
Ten rynek byłby imo lepszym pomysłem, szczególnie że ta funkcja istniała w starym FT i miała się dobrze. Osobiście miałem spory problem, żeby znaleźć klub na początku gry (gram niecały miesiąc), musiałem sporo trenować, żeby ktokolwiek brał mnie pod uwagę. Wten pojawił się problem w postaci niskiego stanu konta, który nie poprawiał sytuacji.

Gdyby wiele klubów ustawiło taki automat, równie wiele skrzynek mogłoby pęknąć w szwach.

Od siebie mógłbym dodać ulepszenie takiego pomysłu, w duchu gry. Gracz miałby opcję zakupu jednego z wielu agentów, którzy uwarunkowaliby czas, jaki będziemy mogli się na rynku wyświetlać. Oczywiście celem takiej zmiany byłoby wyeliminowanie nieaktywnych "świeżaków", którzy sprawialiby, że lista byłaby zagracona.
Według mnie świetny pomysł, klubom ułatwi to znalezienie zawodników a zawodnikom znalezienie klubów więc wszyscy wyjdą na tym na +
Ktoś się odniesie do tego pomysłu z moderatorów? Jest on świetny i zaoszczedzilby skrzynkę odbiorcza. Wiele razu jest sytuacja że zawodnik pisze,, szukam klubu,, bez żadnych dodatkowych informacji a potem ma skrzynkę odbiorcza zawalona wiad z czego 3/4 go nie interesuje. Nie każdy pisze litanie że np,, dojdzie do klubu z 5 ligi że chce to i to,,. A powinno to być podobnie jak i w starej wersji FT.
Posiedziałem, pomyślałem, porównałem. W NBA Mobile jest też taka opcja, gdzie można kliknąć drużynę i zostaje wrzucone z automatu "Cześć! Czy mogę wstąpić do Waszego klubu"? W mojej opinii bardzo to słabe. Jednak ważniejsze, by napisać coś więcej o sobie. Kluby top w FT już w połowie sezonu rozmawiają z poszczególnymi zawodnikami wiele dni negocjując temat transferu. Nie wyobrażam sobie być graczem bez klubu i mieć teraz skrzynkę zapchaną dziesiątkami wiadomości. To mnie zależy na znalezieniu klubu czy klubowi na zainteresowanie mnie swoją ofertą? Mam 50 automatycznych wiadomości i teraz klikam każdy klub próbując dowiedzieć się czegokolwiek o nim? Szybciej, jako gracza, doprowadziło mnie do pasji i założyłbym temat na forum o zlikwidowanie tego modułu Smile
Nie tędy droga.
Odrzucone.