Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sens Gry
Mam 103 lvl w grze, statystkyki po 80-90 
I szczerze odechciewa mi się grać już w tę grę, ponieważ obliczyłem że trenując UM do 100 zrobię max. około 123 lvl 
Nie mam zamiaru wydawać pięniędzy ( takich dyżych) na kredyty za set cały +70 bo poprostu jest to za dużo pięniędzy 
A wszyscy co mówią że można zarobić bez wydawania niech się schowają bo ceny paczek jak i boosterów poleciały na łeb 
Z paczek praktycznie nic nie wyleci ciekawego ( ostatnio z 32 złotych  tylko 2 czerwone) a nawet jak coś wyleci to i tak nie z tą UM którą potrzebujesz do swojej pozycji i chcąc sprzedać i tak nie możesz bo nie masz tyle piłek do odblokowania 
Ktoś powie żeby wygrać w top treningach ale żeby to zrobić musisz kupować energię
Możesz obstawiać ale to jest loteria tak samo jak otwieranie paczek 
Więc sumując chcąc cieszyć się grą ale nie wydawać po 500-1000 zł na grę to musisz liczyć się że będziesz słabszy i nie osiągniesz wszystkiego tego co ci "kredyciarze" 
I stąd pytanie
Jaki jest sens tej gry?
Czy stare FT nie było pod tym względem lepsze?
Czy naprawdę ważniejsze jest prowadzenie gry dla pieniędzy od pierwszej top 100 graczy i łączenie jej z tymi co nie wydają tyle siana na gry?
+1 mordo
Stare FT było mega w porównaniu do tego Smile
Mam aktualnie 121 OVR bez wydania ani grosza, wiec pozdrawiam z rodzinka ^_^ jestem w trakcie road to 140 OVR
Mam 142 OVR i tez nie wydalem grosza wystarczy pomyslec troche a nie gadac o wydawaniu pieniedzy pozdro i zycze milej gry
W takim razie proszę podzielcie się doświadczeniem w jaki sposób udaje wam się zdobyć kredyty
Mimo tego, że jest trochę rzeczy, które irytują mnie w te gierce to chyba nic nie irytuje mnie tak bardzo jak takie pier*lenie, że bez wydawania kasy nie da się nic osiągnąć. Oczywiste jest to, że jeśli ktoś wyda na gierkę kilkaset/kilka tysięcy złotych to robi to po to, żeby być w ścisłej topce i po prostu trzeba się liczyć z tym, że bez wydawania kasy raczej nie ma się szans ich dogonić. Sam też nie wydając ani grosza mam ponad 120 OVR, złoty set i nawet medal w pierwszej lidze na koncie i dla mnie osobiście to już spory sukces. A jak zdobyć kredyty? Handel. Sam jakiś miesiąc temu wydałem niemal wszystkie kredyty, zostało mi ich ok. 100 i po prostu zacząłem handlować i po tym miesiącu, z tego co zarobiłem byłbym w stanie kupić jakiś słabszy złoty set. Do tego granie tricków, obecne nagrody są całkiem przyjemne w porównaniu do tego co było parę miesięcy temu, więc myślę, że warto.
widzisz ze zlote paczki sa po 10 monet? to kup je i poczekaj az bedzie promocja na klucze wtedy paczki beda po 25/30 monet i masz czysty zarobek ... albo kup tanio set sprzedaj drogo, Kody na monety sa tez rozdawanie na live'ach, ... prosta zasada, kup tanio sprzedaj drogo
A więc sposób na zarobek to handel
Chcąc sprzedać paczki musisz je posiadać, jeśli nie masz kupujesz jak są tanie ( a więc musisz mieć kredyty na zakup), kiedy masz paczki czekasz na odpowiedni moment na rynku. Pomysł świetny ale czy czasem już nie aktualny? Czekam ponad miesiąc aż złote paczki podrożeją i jak narazie to tanieją. Więc zakup paczek wiąże się z ryzykiem a nie pewną wygraną i zdobyciem kredytów. * Uważam też że sytuacja się  nie zmieni, Dlaczego? Ponieważ coraz więcej graczy osiąga 100 Ovr a co za tym idzie zdobywają złote paczki więc jest ich coraz więcej,  a jak czegoś jest coraz więcej to tanieje nie drożeje 
Handel strojami. Kolejny fajny pomysł ale bez wkładu własnego nie zdobędziesz dobrych itemów. Dropienie z paczek się nie opłaca (otworzyłem 40 złotych i tylko dwie czerwone wypadły) i oczywiście wszystko w kłódkach więc i tak musisz mieć złote piłki na odblokowanie ( i naprawdę sory, ale 4000 piłek za złoty item to przesada). Btw chciałem sprzedać spodenki +31 ofa i getry +39 stałych  na giełdzie i nie sprzedałem. A za nie może dostałbym jakieś 200-250 kredytów więc i tak na jedną część złotego seta nie starczy.
Live? nie będę komentować .... jedynie wspomnę, że znajomi widzą komentarze swoich znajomych na Fb i uwarzam że rzeczą dziwną dla nich było by gdyby zobaczyli jak komentuje 30 raz "Titans" na jakimś Live. ( plus i tak z tego nic nie miałem bo to loteria)
Tricki są spoko ale musisz wygrać to po pierwsze a jak wygrasz musisz wylosować kredyty. Nie stety a dla moich przeciwników stety wygrałem tylko raz na chyba 30 walk więc nie widzę w tym dużego zarobku.
Podsumowując nie mam "bólu d..." że istnieją kredyciarze itp., niech sobie grają nie przeszkadzają mi.  Nie widzę za to  ze strony Właścicieli FT żadnych ruchów aby pomóc w jakimś stopniu "nie"kredyciarzom np. dodając możliwość zakupu itemów za Euro. To co podaliście za przykłady/możliwości zdobycia kredytów wiążą się z ryzykiem (paczki nie zdrożeją, Ktoś nie kupi twojego itemu na giełdzie, nie wygrasz bądź nie wylosujesz kredytów z walki na tricki)
Jest ryzyko jest zabawa, w sumie to nudno by było jakby każdy po miesiącu czy dwóch gry miał już najlepszy set i od uja kredo i energii.
Wystarczy trochę pograć z głową w tricki i w tydzień 3 platyny wpadną co już masz ponad 600 kredo za co kupujesz jakiś dobry zielony set, ulepszasz go i sprzedajesz za 800. 200 kredo zysku gotowe, tylko trzeba ruszyć głową i chcieć a nie narzekać.

Możesz kupować boostingi za 7 kredek a sprzedawać za 8, dziennie około 100 takich boostingów można trafić co daje zysk 100 kredek, odświeżac w kółko rynek, ludzie się często mylą i wystawiają złote przedmioty za 500 kredek zamiast 5000, zysk 4500 kredek, skupowanie tańszych paczek to też dobra opcja, mimo że jak zauważyłeś paczki tanieją to napewno w poblizach świat podrożeją bo będzie promocja na kredyty, zresztą już teraz można dalej na tym zarabiać, kupić paczkę za 9 kredo sprzedać za 10 jak w przypadku boostingów.
(28.09.2019, 06:39)STNLY napisał(a): Mam 103 lvl w grze, statystkyki po 80-90 
I szczerze odechciewa mi się grać już w tę grę, ponieważ obliczyłem że trenując UM do 100 zrobię max. około 123 lvl 
Nie mam zamiaru wydawać pięniędzy ( takich dyżych) na kredyty za set cały +70 bo poprostu jest to za dużo pięniędzy 
A wszyscy co mówią że można zarobić bez wydawania niech się schowają bo ceny paczek jak i boosterów poleciały na łeb 
Z paczek praktycznie nic nie wyleci ciekawego ( ostatnio z 32 złotych  tylko 2 czerwone) a nawet jak coś wyleci to i tak nie z tą UM którą potrzebujesz do swojej pozycji i chcąc sprzedać i tak nie możesz bo nie masz tyle piłek do odblokowania 
Ktoś powie żeby wygrać w top treningach ale żeby to zrobić musisz kupować energię
Możesz obstawiać ale to jest loteria tak samo jak otwieranie paczek 
Więc sumując chcąc cieszyć się grą ale nie wydawać po 500-1000 zł na grę to musisz liczyć się że będziesz słabszy i nie osiągniesz wszystkiego tego co ci "kredyciarze" 
I stąd pytanie
Jaki jest sens tej gry?
Czy stare FT nie było pod tym względem lepsze?
Czy naprawdę ważniejsze jest prowadzenie gry dla pieniędzy od pierwszej top 100 graczy i łączenie jej z tymi co nie wydają tyle siana na gry?
To fakt że aby szybko się rozwijać potrzeba prawdziwych pieniędzy, ale bez nich też jest to możliwe, to jest po prostu trudniejsze, czyli lepsze (w mojej opinii).

Brak zainteresowania tematem. Zamykam. // Serge

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości