Ankieta: Czy jesteś za możliwością blokowania itemów przez użytkownika?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
64.71%
11 64.71%
Nie
35.29%
6 35.29%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zablokowanie itemów w szatni przed nieumyślnym sprzedaniem
Witam.
Mój pomysł jest taki, aby była możliwość blokowania itemów ze swojej szatni tak aby tego najlepszego nie wystawić pochopnie przez przypadek w cenie zielonego. Niestety taki błąd skutkuje momentalnie sprzedażą takiego itemu, ponieważ są ludzie którzy filtrują rynki na takie okazje.

Opis, mamy w szatni 5 złotych itemów, wiadomo mamy ubrane 4, i albo ten 5 jest w szatni albo wystawiony na rynku za horrendalna kwotę aby nikt go nie kupił co trochę przesłania rynek, albo jest w szatni i przy sprzedaży zielonego itemu jest szansa że wystawi się go za bardzo małą kwotę.

Pozdro
Pisałem kiedyś o tym. Powinna zostać wprowadzona cena minimalna i maksymalna przedmiotu liczona dzięki jakiemuś wzorowi. Na rynku jest sporo przedmiotów o grubo zawyzonych cenach np złote ity po 100k kredek oraz ograniczyloby to oszustów wymieniajacymi się przedmiotami, nie raz już natrafiłem jak ktoś wystawia na rynek item za 1 krede, raz nawet ktoś złoty set przerzucił.
Więc zachęcam do głosowania, im nas więcej tym może się tym zajmą Big Grin
Jestem na tak.
Poza tym co kolega wyżej podał jest jeszcze jeden profit dla administracji => mniej takich przypadkowych sprzedaży = mniej okazji dla graczy z botami do skupu itemów = mniejszy sens korzystania z botów = mniej pracy dla czerwonych.
Mimo że już nie gram w te grę , bo może trochę za dużo podkradalem takich właśnie przedmiotów i z byt dużo kredytów miałem, to właśnie dlatego jestem stanowczo na Nie! Wystawiłem w karierze FT dziesiątki tysięcy przedmiotów i nigdy się nie pomyliłem, ani razu! O czym to świadczy? Trochę skupienia i każdego to ominie. Trzeba ponosić ryzyko bestroskiego klikania.
Jestem na tak. 2 razy sam wystawiłem omyłkowo dobre itemy za grosze (tu wystarczy chwila nieuwagi, zamyślenia czy zagadania się), na swoje szczęście w obu przypadkach w porę anulowałem aukcję. Takie coś nie tylko zapobiegłoby omyłkowej sprzedaży, ale wprowadziłoby porządek (np. mam parę czerwonych itemów do seta i one mi są niezbędne oraz parę czerwonych itemów których nie potrzebuję i chcę je sprzedać). Ze względu na ulepszenia mogą być one że sobą wymieszane więc o pomyłkę nietrudno to raz, dwa wprowadza niepotrzebny bałagan.
Chciałem właśnie założyć niemalże identyczny wątek. Wystarczy:

-okno z potwierdzeniem i anulowaniem próby sprzedaży przed wystaweniem przedmiotu;
-wystawienie itemu przez system po 10 sekundach od naszej akceptacji ---> po missclicku nie zdążyłem nawet anulować aukcji, bo mój przedmiot został zakupiony po dosłownie sekundzie (!)

Problem leży głównie w dalekiej od perfekcji - wersji mobilnej strony, która czasem zawiesza się i sprawia, że próba scrollowania interpretowana jest jako click.
(04.10.2019, 18:07)Dranzerpl napisał(a): -okno z potwierdzeniem i anulowaniem próby sprzedaży przed wystaweniem przedmiotu;

Opcja dobra, pod warunkiem że nie będzie to okno o treści "czy na pewno chcesz sprzedać ten przedmiot?", niech treść będzie szczegółowa, np. "czy na pewno chcesz sprzedać korki Włoch (+36.5 pressing, epicki) za 500 kredytów?". Ewentualny błąd rzuci się w oczy co pozwoli w porę go naprawić (poprzez anulowanie akcji). W teorii. W praktyce pewnie u niektórych graczy szybko wejdzie rutyna i nawet nie będą patrzeć czy aby na pewno wystawiają to co chcą wystawić co i tak nie zabezpieczy ich przed pomyłką. 
Niemniej opcja dobra.
Jak się ustosunkuje szefostwo gry? Myślę że lud odpowiedział na propozycję.
Nie chcemy zabierać możliwości "zarobku" na rynku graczom. Dzięki temu osoby, które nie wydają PLN na grę są w stanie gonić topkę. Oczywiście wymaga to znacznie więcej poświęconego czasu, ale takie "snajpienie" jest podstawą wielu gier, gdzie odbywa się handel. Natomiast wystarczy uważnie wystawiać itemy, by przypadkowo nie wystawić czegoś dobrego za grosze i nie mieć problemu, z którym Autor przyszedł jako propozycją.
Odrzucone.