Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban na konto
Witam.
Pogrywałem sobie w FT od 3-4 miesięcy. Loguję się dziś i widzę napis BAN. Wchodzę na maila. Nie mam żadnych nowych wiadomości czy to na skrzynce czy to w spamie. Szukam supportu na stronie. Piszę maila. Jest odpowiedz: musisz mieć maila. Mówię, że nic nie mam. Musisz mieć maila. Nie mam od was wiadomości od 9.10.2019. Po tym cisza.

Nie miałem żadnych multi kont. Nie udzielałem się na jakichś czatach w grze i tym bardziej nie obrażałem innych graczy czy coś w tym stylu. Grywałem sobie na spokojnie w pracy na przerwie na telefonie i w domu klikałem na treningi wieczorami. Już się cieszyłem, że zaraz będę miał 100ovr i udało mi się wbić spodnie złote na +10. No i bum. BAN

Prosiłbym o odpowiedz kogoś kto mi może wytłumaczyć za co dostałem tego bana.

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Danin
Ty rzekomo nie masz wiadomości, a my na forum nie mamy ID Twojego konta, więc jak ustosunkować się do tego odwołania?
Z chęcią bym podał id ale rozumiesz...
Po mailu nie można odszukać mojego konta? Jeśli tak to taki sam mail mam w profilu tutaj jak w grze. Jeśli nie to jest to bardzo dziwne.
Id konta lub nick - wprost proszę napisać.
Nick - Danin
A kto wysyłał do topowych graczy, że albo oddadzą mu konta, albo zgłosi ich do Administracji, że posiadają multikonto?;>
To szło z twojego IP.
To ciekawe bo nic takiego nie wysyłałem. Nie mam po co i nie widzę powodu by coś takiego pisać do ludzi.
Poproszę o dowód, bo powtarzam - nie pisałem takich bredni i głupot do nikogo.
Do tego jakby ktoś z mojego konta coś takiego pisał to widziałbym to na mailu. Niestety nic nie było na skrzynce, że coś takiego pisałem przy moim ostatnim zalogowaniu.
Jeśli możesz to chciałbym to zobaczyć bo przecież nie wymyśliłeś sobie powodu od tak tylko musisz mieć jakieś podstawy prawda?
Tak sobie, randomowo, wymyśliłbym powód z sufitu, zamknął oczy i zrobił losowanie ID, które dziś zostanie zbanowane? Więcej powagi, proszę.
Ponadto nie pisałem, że z tego konta szły wiadomości, a z konta, które miało powiązania na IP z ww.
I ostatecznie - nie ja banowałem Smile
Kara zostaje.
Poproszę o dowód.
To takie trudne? Ja nic złego nie zrobiłem i nic nie pisałem do ludzi.

"Ponadto nie pisałem, że z tego konta szły wiadomości, a z konta, które miało powiązania na IP z ww."

Czyli to nie z mojego konta było pisane rozumiem. Więc za co ban?
Multikonto.
Koniec tematu.