Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24 punkt regulaminu - pytanie
#1
Cytat:Zabrania się celowego przegrywania spotkań (lub podejmowania takiej próby), także walkowerami oraz celowego osłabiania drużyny w meczach poprzez zdejmowanie zawodników ze składu, granie niepełnym składem, wielokrotną rotację składem. Oprócz 10 dni bana dla właściciela/zastępcy, klub zostanie ukarany wyzerowaniem swojego budżetu.żetu.

Mam zespół o dosyć wyrównanym overallu, w którym panuje zasada "jesteś na treningu klubowym = grasz w pierwszym składzie", lecz osoba z overallem wyższym od naszego najsłabszego zawodnika (o 45) chciałaby do nas dołączyć. 
Teraz sytuacja - ta osoba (z wysokim overallem) nie pojawia się na treningu klubowym i ja wstawiam znacznie słabszego zawodnika do pierwszego składu. Czy zostanie to uznane za "celowe osłabianie drużyny"? Czy grozi mi ban za prowadzenie drużyny w taki sposób?
#2
Tutaj ban grozi za wszystko więc odpowiedź brzmi tak
#3
Każda sytuacja związana z potencjalnym złamaniem ww. punktu w regulaminie jest rozpatrywana indywidualnie, w szerokim kontraście związanym z sytuacją klubu w lidze czy pucharach. To znaczy rozpatrujemy czy taka potencjalna porażka (bo o tym oczywiście mowa) daje jakieś korzyści klubowi, bo gdybyśmy karali "w ciemno" za granie rezerwami to musielibyśmy banować 95% klubów, które słusznie rotują składem rozumiejąc potrzebę posiadania i "używania" ławki rezerwowej.
#4
Ale ja pytam o tą konkretną sytuacje.
Bo w mojej sytuacji overall drużyny jednego dnia może być przykładowo 60, a drugiego 75. Jakiś klub stwierdzi, że ustawiam mecze i mnie w końcu zgłosi.
Dlatego też pytam czy przy takich stałych rotacjach, jasno określonych w opisie klubu, mogę otrzymać bana?
#5
O konkretnej sytuacji nie możemy mówić, bo już napisałem, że to nie jest taka sprawa, gdzie zapytasz czy wystawienie słabszego składu = ban.
To należy wtedy rozpatrzyć czy ewentualna porażka daje coś Twojemu zespołu, np. brak awansu do TM w zamian za awans do TE, brak awansu do wyższej ligi, "uwalenie" przeciwnej drużyny, itd.
#6
A jeśli zrobi się to przypadkowo? Wiadomo że silnik meczowy za dobry nie jest i gra uzna sobie ze przegramy, a akurat się trafi tak że dana drużyna wyprzedzi inną w awansie do wyższej ligi?
#7
Nie wiem ile razy muszę jeszcze tłumaczyć to samo...Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo sytuacja wymaga szerokiej perspektywy.
Odsyłam do swoich powyższych postów i zamykam, by nie powtarzać się po raz kolejny, bo nic nowego nie da się już napisać.
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytanie za Milion $ kobomax19@gmail.com 1 599 02.07.2019, 22:52
Ostatni post: SergeFT
Big Grin Pytanie Daniel G 3 1,365 07.03.2019, 17:14
Ostatni post: Xenka
  [PYTANIE] Zegar96 4 1,702 06.03.2019, 13:53
Ostatni post: ScreamMyName
  Pytanie [INNE] Luis Fonsi 11 7,347 19.09.2018, 18:10
Ostatni post: Dawid
  Pytanie o forum Użytkownik usunięty 36 13,699 31.07.2018, 17:49
Ostatni post: Dawid

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości