Ankieta: Czy pomysł jest dobry?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
50.00%
5 50.00%
Tak, ale dopracować
50.00%
5 50.00%
Nie potrzebne
0%
0 0%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rozgrywki]Rozbudować statystyki meczowe dla zawodników
Moduł w którym chcesz coś zmienić: Statystyki meczowe zawodników
Opis propozycji pomysłu: Chciałbym, żeby bardziej rozbudować statystyki meczowe zawodników. Przykładowo: statystyki defensywne podzielić na przechwycone podania oraz odbiory piłki - interwencje to chyba odbiory, nie wiem. Dodać jeszcze podania celne, niecelne, kluczowe. Jeszcze ilość oddanych strzałów oraz ilość strzałów celnych. Dla bramkarzy obronione strzały, puszczone gole. Fajnie by było gdyby niezależnie od pozycji był wgląd do wszystkich statystyk. Te statystyki wszystkie tzn nie tylko odbiory czy przechwycone podania dla obrońców, ale także oddane strzały, strzały celne, podania itp. I tak dla każdego zawodnika niezależnie od pozycji.
Uzasadnienie przydatności: Myślę że to by było bardzo przydatne, można by było analizować statystyki, porównywać z innymi zawodnikami. Dałoby ty przemyślenia co trenować na podstawie statystyk różnych zawodników. Można by rozbudować rankingi w każdej lidze dzięki tym statystykom. Gra by była dużo ciekawsza. Tego mi brakuje w tej grze, jeszcze mi brakuje że tak mało jest atrybutów różnych - ale to już raczej niewykonalne patrząc na etap gry. Wiem, że mój pomysł wymaga troszeczkę grzebania w silniku meczowym dlatego jest to dużo pracy.
Odpowiedz