Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boty na rynku?
Dziś rano omyłkowo wystawiłem przedmiot na rynek za 1 kredyt, wybierając cenę zamiast 3 na numerycznej wbiłem entera. To spowodowało wystawienie na na sprzedaż i utratę 2k kredytów i w mojej głowie zrodziło się następujące pytanie:

-Czy po wystawieniu przedmiotu na rynku istnieje już jakiś cooldown, który pozwala na wycofanie przedmiotu po takiej pomyłce? - Chodzi mi o to, że dosłownie sekundę po wystawieniu chciałem wycofać przedmiot, ale ten nie był już w moim posiadaniu(najprawdopodobniej bot to kupił),
- no i właśnie kwestia "bocenia" na rynku, czy jest to dozwolone, możliwe - czy kupiec miał po prostu mega farta?
Są osoby, które odświeżają rynek i wyłapują takie okazje
No dobra to w takim razie nie ma ochrony i item trafia od razu na rynek, a ponadto ktoś jest w stanie normalnie odświeżyć rynek i kupić itema szybciej niż ja jestem w stanie go cofnąć. Ktoś może jeszcze potwierdzić? Najlepiej od administracji albo modów?
(05.11.2019, 14:20)mcryanek@gmail.com napisał(a): No dobra to w takim razie nie ma ochrony i item trafia od razu na rynek, a ponadto ktoś jest w stanie normalnie odświeżyć rynek i kupić itema szybciej niż ja jestem w stanie go cofnąć. Ktoś może jeszcze potwierdzić? Najlepiej od administracji albo modów?

No tak jest, wystawiasz item i od razu jest na rynku, administracja, moderatorzy a nawet prezydent Polski Ci to potwierdzi.
W nomenklaturze gier nazywa się to snajpieniem, z tego, co się orientuję.
Jeśli chcesz mieć pewność, że to gracz wyłapał okazję, a nie bot możesz zostawić zgłoszenie na support, a logi takiej osoby zostaną sprawdzone.
(06.11.2019, 10:23)Ten Dobry napisał(a): W nomenklaturze gier nazywa się to snajpieniem, z tego, co się orientuję.
Jeśli chcesz mieć pewność, że to gracz wyłapał okazję, a nie bot możesz zostawić zgłoszenie na support, a logi takiej osoby zostaną sprawdzone.

Dzięki za odpowiedź. Rozumiem taktykę na snajpienie ale to było podejrzanie szybkie. Zrobię zgłoszenie.
Zamykam.
Dokończenie tematu na Support.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości