Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Support nie ogarnia gry !
Witam,

4 liga angielska mecz najlepsza drużyna vs najgorsza drużyna , gość ma skład aktywny w logowaniu nie wystawia składu na mecz ligowy przez co a 3 bramki straty i nie jest najgorsza defensywa w lidze.... 

Klub - Sheffield Wednesday F.C.
Właściciel klubu: koke
Asystent: Lateralus (id:11811)

mecz: https://game.footballteam.pl/match/191839

Zgłoszenie na support + odpowiedź:

[Obrazek: sup.png]

i .... dalsza historia co się dzieje w klubie:

[Obrazek: sup2.png]

Pytania nasuwające się:
 * Kim jest jakiś random "TenLepszyRybacki"
 * Co się stało i o co tu chodzi?
 * Czy Admin (administracja?) ogarnia jeszcze życie gry?
 * Czy kolega z zespołu "Lateralus" dostał bana lub ostrzeżenie, (bo póki co nie odpisuje)

Jedna z odpowiedzi na pytanie kim jest nowy asystent w klubie:

[Obrazek: sup3.png]

Podejrzenia idą na inne konto "Admina" , gdyż podobny nick.

(Dodam ze zgłoszenie tyczyło klubu AUDI TEAM)
Znalazła się zaginiona owieczka. Mój błąd. Miałem świadomość, że podczas edytowania zmiany zarządu popełniłem gdzieś czeski błąd, ale nie byłem w stanie dociec, gdzie to było.
Wystarczyło napisać na Support, ale wolisz uważać, że Admin miałby multikonto jako regularny gracz jeszcze o podobnym nicku (TychLepszych/Złych i podobnych odmian jest na serwerze co najmniej kilkunastu, bo gracze upodobali sobie różne warianty mojego nicku) i do tego tak jawnie dodawał się do klubu? Big Grin

Jeszcze raz - moja mea culpa, zostały przestawione cyferki we wpisywaniu ID klubu.
"inne konto" a "multikonto" to raczej rożnica słowna i znaczeniowa... , gdzie drugie konto można przeznaczać do testowania nowych zagadnień na serwerze . Ale raczej tego nie robicie patrząc na grę...
Jak na czeski błąd podziwiam pomylenie id 915 z id 11811 czy też nazwę klubu Sheffield Wednesday F.C z Piłkawka Warszawa
Do testowania mamy serwer testowy, a nie próby na "żywym organizmie".
Sprawa wyjaśniona. Moja wina.
Zamykam.