Ankieta: Czy pomysł byłby przydatny?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
100.00%
7 100.00%
Nie
0%
0 0%
Nie wiem
0%
0 0%
Inna (w komentarzu)
0%
0 0%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Postać] Drugi slot
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Postać - dodatkowy slot na postać

Opis propozycji/pomysłu: Chciałem dać taki pomysł pod dyskusję. Mianowicie, aby można utworzyć na koncie dodatkową postać. Czyli byłby max 2 postacie w sumie na jednym koncie. Opcja taka kosztowała by jednorazowo np 1000 kredytów. Ważne jest to, że maksymalnie można utworzyć 1 dodatkową postać.
Uzasadnienie przydatności: Mój pomysł jest luźny, moim zdaniem byłoby to przydatne. Myślę, że są osoby, które by chciały mieć 2 postacie - spróbować sobie drugą postacią innym buildem, inną pozycją. Osoby, które mają więcej czasu na grę może by chcieli tego ponieważ mogliby sobie trenować jeszcze jedną postać. Nie wiem, oceńcie sami.
Możliwe, że przy odpowiednich ograniczeniach (aukcje, rozgrywki ligowe) to byłby niezły pomysł. Na pewno nikt nie mógłby wykręcać się, że na drugim koncie gra brat, na trzecim babcia, a na czwartym - listonosz.

Wspomniałem o rozgrywkach ligowych, gdyż taki gracz miałby wgląd w taktykę innej, a więc potencjalnie przeciwnej drużyny. Przy odpowiedniej transparentności tacy ludzie nie byliby brani pod uwagę przez rekrutujący klub. Myślę, że cena tysiąca kredytów jest granicą, która zniechęca do ryzykowania we wszelkim mataczeniu.

Pamiętam, że podobne rozwiązanie wprowadzili w g2g, tylko tam sytuacja wyglądała inaczej ze względu na zawartość gry i wykorzystywanie funkcji w celu mataczenia.
Mogłaby być blokada, że ten slot nie może grać w tej samej lidze. Mógłby być tylko 1 slot dodatkowy. A ograniczenia na aukcjach to rzecz zbędna, ktoś wystawił by przykładowo z głównej postaci coś za tanio to ktoś inny by to zdążył kupić. Nie wiem po co ogranicznie na aukcjach, chciałbyś więcej kredytów na slocie to wtedy by traciła twoja główna postać na tym i odwrotnie. Nie wiem do przemyślenia.

A poza tym ograniczenia w rozgrywki jednak też są zbędne, i tak masz wgląd do taktyki każdego klubu.
Sam pomysł jest dobry, ale nie wiem jak to by miało zadziałać w tej grze
Pytałem kiedyś na supporcie o to i była odpowiedź że nie wprowadza czegoś takiego oraz nie planują w przyszłości również takiego rozwiązania, no chyba że się coś zmieniło w międzyczasie
Nie będzie, bo faktyczne zablokowanie interakcji między tymi kontami da się z łatwością obejść korzystając z pomocy konta kolegi. I na pewno większa część osób rozbudowywałaby jedno konto kosztem drugiego.
Dlatego nie będzie i nie może zostać to wprowadzone.