Ankieta: Podoba Ci się ta propozycja?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
50.00%
3 50.00%
Nie
50.00%
3 50.00%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rozgrywki] Turnieje między sezonowe
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Rozgrywki (w przerwie międzysezonami)

Opis propozycji \ pomysłu: Wpadł mi do głowy pomysł aby urozmaicić to co dzieje się w ciągu 2/3dni między sezonami. Drużyny miałyby okazje zapisać się na turniej który rozgrywałby się w przerwie między sezonami. Zapisy odbywałyby się na zasadzie wpisowego (z budżetu klubu, wysokość ustalona przez drużynę organizującą turniej), na zasadzie zapisów (kto pierwszy ten lepszy) lub na specjalne zaproszenie drużyny organizującej turniej. Nagrodą za wygranie takiego turnieju byłoby w przypadku wpisowego - zgarnięcie całej puli (może administracja by coś dorzuciła od siebie dodatkowego), lub w przypadku zapisów (kto pierwszy ten lepszy lub zaproszenia) jakieś dodatkowe nagrody (np. złote piłki, darmowe klucze etc.).

Turnieje liczyłyby po 4 drużyny, meczów byłoby 6 (mecz + rewanż) i rozgrywki odbywały się że każdy z każdym by zagrał pierwszą rundę w jeden dzień i drugą rundę w drugi dzień czyli po 3 mecze dziennie. Działoby się dzięki temu trochę więcej niż zwykłe sparingi rano a ponad to wpadałyby dodatkowe nagrody dla wygranych. Oczywiście słabsze drużyny mogłyby walczyć między sobą i dzięki temu zwiększyć szanse na dodatkowe nagrody lub sprawdzić się z lepszymi drużynami.

Uzasadnienie przydatności:Dodatkowe mecze + nagrody zwiększyłyby atrakcyjność okresu między sezonami który jest dosyć monotonny i często nie ma co robić w tym czasie.

Zapoznaj się z regulaminem działu i dostosuj swój wpis do podanego tam wzoru masz na to 24h /Dominik96
Nie wiem co jest nie tak ale jeśli chodzi o to że napisałem cyfry zamiast "Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Opis propozycji \ pomysłu: 
Uzasadnienie przydatności:" to nie mam pytań...
PS. Nie byłem w stanie poprawić w ciągu 24h bo nie miałem zbytnio dostępu, poprawiłem najszybciej jak byłem w stanie
Według mnie nie jest potrzebne, chociaż mam kilka dni między sezonami żeby odpocząć od meczy i denerwowania się po tym jak mój najlepszy napastnik nie strzela po moim podaniu Big Grin . Oczywiście inni mogą inaczej uważać
Oczywiście, że (w teorii) to dobry pomysł na zapełnienie czasu w przerwie międzysezon owej, ale ta trwa max. 3 dni, optymalnie 2 dni. Za mało czasu, by zagrać ileś turniejów, do tego jest mnóstwo zmian w składach graczy, jedni odchodzą, inni przechodzą. Z kolei wydłużanie przerwy między sezonami tyko po to, by ileś klubów rozegrało swoje turnieje mija się z celem, bo bardzo niezadowoleni będą ci, którzy nie będą grali w tych turniejach pozostając zmuszonym do czekania około tygodnia (?) na start nowego sezonu.

Odrzucone.