Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Silnik meczowy] - Udział w akcjach
#1
Question 
Pytanie odnośnie silnika meczowego - po zagraniu 3 meczy i przeczytaniu każdego z nich odnoszę wrażenie że grają tu tylko pomocnicy. Akcje pomocników to jakieś 80 % wszystkich akcji w meczu, czy to było planowane i tak zostanie ? Czy zamierzacie to usprawnić żeby większy udział w  akcjach miały inne pozycje ?
Odpowiedz
#2
Też to zauważyłem ale mi jako pomocnikowi nawet to odpowiada xD
Odpowiedz
#3
Dalej czekam na odpowiedź kogoś kto wie coś więcej w tym temacie
Odpowiedz
#4
Potwierdzam u nas najlepszy napastnik chyba nawet raz przy piłce nie był xD
Odpowiedz
#5
Lewa strona w ogóle nie gra roli w silniku Big Grin
[Obrazek: 20170607-ertz-julie]
Odpowiedz
#6
Więc jak to jest ? Może w końcu ktoś z Administracji odpowie ?
Odpowiedz
#7
Wszystko zależy od ustawień od taktyki itd. Boisko podzielone jest na linie i te linie PROPORCJONALNIE mają szanse na przepchnięcie się dalej. Aktualnie większość klubów jest na tym samym poziomie więc pójscie dalej to 50/50.
Akcje rozgrywają głównie pomocnicy a dokladniej SRODKOWA linia. Może tam być i 3 bramkarzy. Jeśli czytacie ciągle że nie możecie przejść dalej to znaczy że siła pomocy jest za słaba by większą część akcji przepchnąć w pole karne. Trzeba kombinować z taktykami i ustawieniem Wink
Odpowiedz
#8
Ludzie są rozczarowani że nie są wymieniani w komentarzu. Obrońcy praktycznie nie grają. Napastnicy rzadko.
Odpowiedz
#9
3. Proporcjonalne wybieranie zawodników.
Zawodnik w momencie podania będzie wybierać gracza także na podstawie proporcji jego siły w danej formacji względem całej linii. Mając zawodników kolejno: 15 OVR, 35 OVR, 50 OVR, każdy będzie mieć szansę na otrzymanie podania analogiczną do wkładu w siłę ataku(w tym przypadku Gracz A może liczyć na otrzymanie 15% podań podczas gdy 50% podań będzie trafiało do Gracza X z 50 OVR). Dlaczego? Dlatego że Gracz 50 OVR będzie mieć większe szanse na pokonanie Bramkarza, a zawodnicy mają jeden cel - strzelić gola.

Dość ciekawa sytuacja. Napastnik może mieć 50 OVR ale trenując skupiał się na wszystkich umiejętnościach i ma poziom gry ofensywnej na poziomie 60, drugi napastnik który skupiał się wyłącznie na atrybutach ofensywnych ma OVR na poziomie 40, mając wytrenowany 70 poziom gry ofensywnej i tak będzie dostawał mniej podań choć szansę na zdobycie bramki będzie miał wiekszą. Trochę przekłamane.
Odpowiedz
#10
Nie OVR a poprawnie to positionOVR
Odpowiedz
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Główny Overall,a silnik meczowy. RanKan 3 1,970 08.12.2018, 22:36
Ostatni post: Diablo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości