Ankieta: Czy podoba się ta propozycja?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, przyda się zabezpieczenie ciężkiej pracy
83.33%
5 83.33%
Nie, niech ludzie usuwają sobie kluby...
16.67%
1 16.67%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Klub] Usuwanie klubu
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Klub
Opis propozycji \ pomysłu: Chciałbym dodać dodatkowe zabezpieczenie dotyczące usuwania klubu. Miało ono by wyglądać następująco: Aktualnie można usunąć swoją ciężką pracę (Usunąć klub) od tak po paru kliknięciach. Nalegam! abyście dodali weryfikacje e-mail przy usuwaniu klubu aby cała ta praca zresztą ciężko osiągana nie została usuwana od tak.
Uzasadnienie przydatności: Świat jest pełen "niespodzianek", wiele osób ma znajomych, kolegów itp. którzy nie umieją zachować się w sposób normalny i nie samolubny. Wystarczy że gdy znajomy będzie miał dostęp do komputera to może przy paru szybkich kliknięciach od tak usunąć klub gdy jesteśmy właścicielami takowego. Może to zrobić w następujące sposoby: usuwanie klubu po przez parę kliknięć gdy odejdziemy od komputera gdy jesteśmy zalogowani w grze, uda mu się jakoś zdobyć hasło do konta, wejdzie i usunie mi klub, (w domu gdy jest) automatyczne logowanie przez facebooka = też może sobie samemu wejść na konto i usunąć klub...

Mam szczerą nadzieję że pomysł zostanie zrealizowany. Prosiłbym o darowanie sobie takich komentarzy jak "każdy dobiera swoich kolegów, itp." bo kolega to był tylko przykład którym sugerowałem się żeby to napisać. Mógłby być to każdy. Zwiększenie bezpieczeństwa klubu swojego to rzecz priorytetowa ponieważ na dobry klub w wysokiej lidze naprawdę ciężko jest osiągnąć. Powtarzam: liczę na zrealizowanie zarazem prośby jak i propozycji Smile
Zgadzam się z autorem tematu, lecz myślę, że to nie przejdzie, gdyż zgodnie z 15. pkt regulaminu, gracz ma obowiązek dbania o swoje hasło. I w sumie taki intruz, który włamałby się na konto mógłby zrobić jeszcze wiele innych szkodliwych rzeczy, więc to będzie tylko częściowe zabezpieczenie. Ale mimo tego głosuję na TAK
O kurcze, jakich musisz mieć kolegów, że mogą zrobić Ci taki numer. Sądzę, że nie masz szans, byś robił imprezy w domu, co?Wink Nie z tym towarzystwem Wink
A tak już serio to absolutnie nie przekonuje mnie argument, że kolega/brat czy rodzic może wejść na konto i zrobić coś, co nie spodoba się właścicielowi tegoż konta.
Mój przedmówca słusznie zauważył fakt istnienia punktu 15 w regulaminie gry.
Ponadto pragnę zauważyć, iż klubu grającego w lidze NIE DA SIĘ SKASOWAĆ Smile
Więc szybciutko zbieraj skład, jeśli go jeszcze nie masz, wbijaj do ligi i wtedy możesz kolegom pokazać jak wygląda FT bez obawy, jaką wniosłeś w przedmiotowym temacie Smile

Reasumując: odrzucone i zamknięte.