Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugi, bugi i jeszcze raz bugi.
grajac na przeglądarce interenetowej NA KOMPUTERZE STACJONARNYM OBSLUGUJĄCYM WINDOWS, tak ludzie jeszcze maja komputery widocznie o tym zapomnieliscie, można dostać szału, co trzecia opcja nie działa, trening wyswietla się, że bedzie trwał X godzin podczas gdy ma trwać 25s i trzeba odswiezac i liczyc w glowie, to juz standard.
po 2 pojedynki, odpala mi się czas w godzinach i nigdy nie wiem kiedy koniec rundy, nigdy. na telefonie nie ma z tym problemu, twórcy gry ewidentnie zapomnieli testować gry na komputerze, dawno nie widziałem bardziej zbugowanej gry.
po 3 nie da sie zaliczać zadan, po wykonaniu najzwyczajniej nie da się kliknąc aby zaliczylo wieć od 2 miesiecy nie wykonalem zadnego zadania.
po 4 DZIS WCHODZE PO PRZERWIE TECHNICZNEJ I NIE MOGE SIE ZALOGOWAC. klikajac w zaloguj nie dzieje sie nic , klikajac we wszystko inne na przyklad w rejestracje oczywiscie juz dziala, logowanie absolutnie.
po 5 zniecheciliscie mnie tymi bledami do gry i dziekuje serdecznie, moja cierpliwosc juz sie skonczyla, zglaszalem sprawe milion razy , do tej pory bledy ktore opisalem wyzej są nagminnie wkur&%#@% a dzis chcialem wejsc i jak codzien poklikac trening a wy zepsuliscie nawet mozliwosc zalogowania, probowalem z 3 przegladarek i to są jaja jakies. nie pozdrawiam

edit. znalazlem 6 wade w 10 sekund. chcialem zglosic błędy w zakladce kontakt i oczywiscie klikajac w email nie dzieje sie nic trzeba go recznie przepisywac co jest skanadalem. 
7 wada po 20 sekundach, rejestracja tez nie dziala, ogolnie działa 50% funkcji w menu, reszty nie da sie kliknąć bo napie^#$#@Q lewym przyciskiem myszy jedynie mi sie zaznacza tekst a nie dzieje sie nic, no jaja se robicie?
Jesli potrzebujecie pomocy bo nie ogarniacie takich rzeczy jak stestowanie niektórych rzeczy po aktualizacji służe pomocą, w 5 minut znajde Wam około 10 bugów z którymi od dawna nie robicie nic a co aktualizacje o 00:00 dochodzą nowe, dziś brak mozliwosci zalogowania juz przekroczyl wszelkie granice.
To fajne te bugi, szkoda ze ja ich nie mam bo mialbym pretekst zeby Temu Zlemu znowu pocisnac ;/
Tzn. ja odnośnie bugów znalazłem że na kompie nie mogę oglądać meczy, ani w nie wejść np. aby sprawdzić jakieś ustawienie plus nie działają mi pojedynki a tak to wszystko hula. Odnośnie tych bugów sprawdzałem wszystko, każdą przeglądarkę i to samo. Jedynie telefon, i to najlepiej jeszcze na przeglądarce w wersji mobilnej.
quazar może swój sprzęt i oprogramowanie sprawdź, bo nikt nie ma takich problemów jak Ty, treningi są normalnie w sekundach, w pojedynkach też czas w sekundach, logowanie też odbywa się normalnie
Też mam kompa stacjonarkę, który ma już lat 10 i śmiga na starym windowsie, a wszystko działa mi prawidłowo.
Zamiast narzekać proponuję każdorazowo napisać na Support, najlepiej od razu załączając screeny i jak najbardziej szczegółowo opisać, gdzie i jakiego rodzaju jest problem. Będziemy działać i wyjaśniać na bieżąco.
Chyba, że temat ten ma służyć po prostu ponarzekaniu to ok, proszę kontynuować Wink

Jak widać autor nie miał ochoty dalej dyskutować. Temat zamykam z powodu braku aktywności. // Serge

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości