Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie od Bana na Czat i inne ciekawe sprawy.
Z pewnym uczuciem podziwu  i zażenowania w praktycznie anonimowej rozmowie (w tonie dość żartobliwym z innym graczem), objawił sie jegomość RIP.
Osobnik ten wlepił mi bez ostrzezenia bana.
Cóz myślę sobie ban jak ban.Nie pierwszy i nie ostatni.
Jakież bylo moje zdziwienie gdy ban okazał się na 999 godzin.

Oto tresc bana:

Cytat:
Cytat:Zostałeś zablokowany na 999 godzin/y na chat przez R.I.P.

Powód:

Kernel Panic [@]
czy na pewno oplaciliscie tu pobyt wystarczajaca iloscia przelewow? jesli nie powod na bana i wylot zawsze sie znajdzie
---
Oczernianie, negatywny PR.
Pozwolę sobie na pare komentarzy w tej sprawie.
1.Rozmowa dotyczyła ostatnich wydarzeń na ft poniekąd (dziwacznych kasowań całych tematów na forum ft rowniez)
Ban na pogaduchach ile razy ludzie tam pisza różne glupoty Smile
Nikt z was nigdy nie wyglupiał sie pisząc różne glupotki z ludzmi?

2.Długosc kary.
Z całym szacunkiem ale podobne kary otrzymują tu ludzie którzy kręcili różne wałki w meczach lub innych podobnych sprawach. Wyglada to na typową pokazówke.
Dlugosc kary niewspółmierna do winy.

3 Sam tekst jest dosc mozcno polityczny ale w granicach rozsądku (i zartu). nikt personalnie obrażony nie został.
Oczywiście jesli punktem oparcia znajdują sie standardy  powiedzmy cywilizacyjno Europejskie. Gdyby np bylo to rozpatrywane w kategori Chin lub aktualnego Hong Kongu to jak najbardziej nalezy sie publiczny lincz oraz wjazd na chate po wytropionym IP "brygady wyzwolenia ludowego" Smile

4 RiP.
Pozwole sobie na zacytowanie pare perełek tegoż Administratora przy okazji dawania banow.

"bojcie sie nie znacie dnia ani godziny"
"dla mnie kazdy piatek jest czarny"
"kosa nie minie kazdego"

Z całym szacunkiem ale w dzisiejszych szalonych czasach nietrudno jest nabawic się jakiegoś schorzenia depresyjno psychologicznego a to mi wygląda na pierwsze tego objawy jednakże znam paru dobrych specjalistów. Nie ma co sie smiac zaczyna sie od tego a konczy nieraz na skakaniu z mostow tudzież jak bohater filmów Uwe Bola "Rampage".

Wiem ze na cale anulowanie kary nie ma szans(znajac powszechne samouwielbienie pewnych osob) ale choć o skrócenie . Tylko w obecnej sytuacji o to proszę.

Pozdrawiam Kernel Panic
Za co ostrzegać? Za głupotę się płaci. Ty od dawna starałeś się dostać bana i w końcu się doczekałeś. Ile można bezkrytycznie czytać, co piszesz? Gdybym to był ja pewnie miałbyś bana już wcześniej. Wiele osób pisało już podobne idiotyzmy i było momentalnie banowanych na kilka lat. Ty w sumie dostałeś delikatnie, bo tylko około 40 dni, aż dziwne, znając R.I.Pa, że był tak oszczędny. Może miał dzień dobroci.
O skróceniu nie ma mowy. Temat zamknięty.