Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GRAMY RAZEM JUŻ ROK. SPECJALNY EVENT - PROMOCJA!
[Obrazek: urodziny-event.jpg]

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami
Odpowiedz
Zapomnieliście o reprezentacjach które były obiecane już dawno.. Każdy zawodowy gracz chcę reprezentować swój Kraj i my też!
Odpowiedz
(04.12.2019, 18:35)Xiden napisał(a): [Obrazek: urodziny-event.jpg]

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami
Odpowiedz
No tak lepiej wprowadzic nowe skiny, platynowe sety oraz promocje na pakiety w sklepie zeby zgadzaly sie talary w kieszeni a na reprezetacje macie wywalone jajca
Odpowiedz
Cóż , urodzinowa promocja jest dobrym pomysłem , Szybki Strzał to niezwykle kreatywna rzecz , platynowe przedmioty - dobrze , cała reszta rzeczy nad którymi pracujecie zapewne przeniesie rozgrywkę na wyższy poziom.

Pozostaje pytanie: co z reprezentacjami? Były zapowiedziane już dawno temu , a dodanie ich byłoby kluczowym momentem historii gry. Wiem że powtarzam innych graczy , lecz mimo to podkreślam: dodajcie w końcu reprezentacje!!!
Odpowiedz
Dobry event Smile Szczególnie "Szybki Strzał" to dobry pomysł Smile Coś nowego, z czego każdy może skorzystać - wystarczą tylko chęci Smile Czego mi trochę brakuje, to jakichś świątecznych skinów (mikołaj, świąteczny elf), lub kalendarza adwentowego Tongue Jednak wszystkim się nie dogodzi Smile Ogółem event na plus, każdy coś dla siebie znajdzie Smile
[Obrazek: 3f468c1dbdf78.png]
Odpowiedz