Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Multikonto] - Czy można posiadać dwa konta?
Witam,
Mam proste pytanie. Czy mozna posiadac 2 konta? Z tego co pamietam roznie to jest odbierane, czy mozna sobie normalnie pykac 2 pilkarzami? Czy jednak jest to uznawane za multikonto i za cos takiego dostaje sie bana?
Pozderki
Dobre pytanie. Dwie osoby grające na tym samym łączu. Czy po zgłoszeniu takiej sytuacji na support przeszłoby to?
Tak się zastanawiam w kwestii służbowego internetu. Jakby ktoś z moich kolegów z pracy zaczął grać czy to nie uderzyło by we mnie i nie zostałbym posądzony o multi.
Najpierw trzeba zapoznać się z regulaminem gry, potem zadawać pytania:

Zabrania się posiadania przez 1 osobę więcej niż 1 konta na danym serwerze. Na jednym komputerze może grać kilka osób pod warunkiem, że zachowanie graczy, ich dane nie wskazują, że zarządza nimi jedna osoba. Konta te nie mogą mieć jednak podobnych maili / nicków / czasów logowań. Niedozwolona jest również jakakolwiek interakcja między kontami z tego samego adresu IP (np. wymiany aukcji KK, przedmiotów). Administrator zastrzega sobie prawo do zbanowania kont w przypadku gdy któryś z powyższych warunków zostanie spełniony, a styl wypowiedzi z dwóch i więcej kont będzie sugerował, że opiekę nad nimi sprawuje ta sama osoba. Niedozwolone jest również zasiadanie konta innego Gracza w innej formie aniżeli zastępstwo. Należy również pamiętać, że zastępstwo przekazujemy na własną odpowiedzialność - jeżeli nie jesteś pewien zachowania Gracza to tego nie rób! Administracja nie będzie pomagać w przypadku działania na szkodę postaci.
[Obrazek: wZ7UyRdLk6nbP3AxlkWveNM31Yp43RJs.png]
Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry.
Myślę, zrobiłeś to chłopak !
Tego nie zauważyłem. Dzięki
(10.12.2018, 07:37)synolek napisał(a): Tego nie zauważyłem. Dzięki

Zostawiam link do całego regulaminu. Warto przejrzeć Smile

https://footballteam.pl/regulamin.html
[Obrazek: wZ7UyRdLk6nbP3AxlkWveNM31Yp43RJs.png]
Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry.
Myślę, zrobiłeś to chłopak !