Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedmioty (itemy)
[Obrazek: news4.jpg]

Chcieliśmy Wam dziś zaprezentować trochę info o przedmiotach.

Podział przedmiotów.

Mamy 4 typy przedmiotów: Koszulki, Spodenki, Getry i Korki, które z kolei są podzielone na 5 Tierów (poziomów rzadkości).
  • zwykły (karta szara)
  • ulepszony (karta zielona)
  • rzadki (karta niebieska)
  • epicki (karta czerwona)
  • legendarny (karta złota)
Im wyższy poziom Tieru tym więcej bonusu daje przedmiot ale jednocześnie trudniej trafić przedmiot.

Najlepszy (na ten moment) przedmiot daje + 50 Umiejętności, jednak zdobycie 4 przedmiotów takiego setu będzie bardzo ciężkie (szansa na trafienie wynosi około 1%).

Przedmioty można zdobywać z Paczek, im wyższy poziom paczki tym większa szansa, że wylosujemy lepszy przedmiot.

Skiny

Planujemy wprowadzenie systemu skinów - nie zawsze każdemu podoba się wygląd aktualnie używanego przedmiotu, ale statystyki zmuszają nas do jego noszenia. Dzięki skinom można zmienić wygląd swojego przedmiotu na dowolny z posiadanych przez nas skinów. Co więcej - będziemy dodawać różne ciekawe skórki do przedmiotów, z okazji różnych eventów itp. Aplikowanie skinów oczywiście będzie bezpłatne a zdobywać je będziemy z Paczek tak samo jak przedmioty.

Wpływ przedmiotów na grę.

Przedmioty stają się bardziej wartościowe wraz ze wzrostem naszych Umiejętności. Im bliżej 100 poziomu tym każdy przedmiot daje nam bardziej wymierną korzyść. Gdy zaś osiągamy maksymalny poziom w danym patchu gry polepszać swoje Umiejętności możemy tylko zbierając lepsze przedmioty, dlatego warto od początku szukać okazji, zbierać przedmioty, ulepszać tak by na wyższym poziomie gry móc zyskać przewagę nad przeciwnikami.
Odpowiedz
Zapraszam do dyskusji Smile
Odpowiedz
Pomysł z łączeniem jest bardzo fajny i oczywiście na plus. Myślę, że tutaj dużo do gadania nie ma, mam jedynie pytanie co do skinów - jeden skin można użyć tylko raz, tak?
[Obrazek: de_gea___vfl_forum_signature_wallpaper_b...bfq21r.png]
Odpowiedz
Nie
Skiny są wymienialne i można je sprzedać (we wbudowanym aukcjonerze w grze) tak samo, jak przedmioty . Jak ci się znudzi to możesz je sprzedać, i kupić inny .
Odpowiedz
(04.06.2018, 18:11)pjoter napisał(a): ale koszulka KATALONSKA to tak o xD
W grze itemy mają zwykłe nazwy np. Amatorskie Korki, związane z Reprezentacjami np. Getry Polski oraz nazwy związane z klubami, np. Koszulka Królewska.
Odpowiedz
w sumie nie ma chyba za bardzo o czym dyskutować tutaj Big Grin wszystko wydaje się przejrzyste i spełnia oczekiwania graczy  Smile
Odpowiedz
Czepianie się nomenklatury na tym etapie jest chyba bezsensowneSmile Założyliśmy sobie schemat nazewnictwa oparty 'czyje' a nie o 'jaka'. Dlatego jest Koszulka Polski a nie Koszulka Polska. Taki system jest lepszy.

Co sądzicie o wprowadzeniu jeszcze jednego tieru przedmiotów, który poza statystykami dawał by określone bonusy, np zwiększał o 10% przyrost Energii, obniżał o 20% koszty treningu, obniżał o 50% kontuzje itd?

Druga sprawa nad którą debatujemy to jeszcze mocniejsze przedmioty ale ograniczone max poziomem. Przykładowo koszulka +50 UM ale można ją założyć tylko poniżej 70 OVR. Powyżej jest ona automatycznie zdejmowana. Byłyby to cenne przedmioty na rynku pod kątem nowych kont, który szybko by chciały zniwelować różnicę do czołówki kosztem zakupu przedmiotów od innych graczy.
Odpowiedz
(05.06.2018, 08:57)Diablo napisał(a): Co sądzicie o wprowadzeniu jeszcze jednego tieru przedmiotów, który poza statystykami dawał by określone  bonusy, np zwiększał o 10% przyrost Energii, obniżał o 20% koszty treningu, obniżał o 50% kontuzje itd?
Tak, ale wolałbym to zrobić we wszystkich tierach tak, żeby nie było wiadomo czy wygramy item czy właśnie jakiś bonus. Smile 
Pisałem to w poprzednim newsie dotyczącym właśnie skrzynek.

Cytat:Druga sprawa nad którą debatujemy to jeszcze mocniejsze przedmioty ale ograniczone max poziomem. Przykładowo koszulka +50 UM ale można ją założyć tylko poniżej 70 OVR. Powyżej jest ona automatycznie zdejmowana. Byłyby to cenne przedmioty na rynku pod kątem nowych kont, który szybko by chciały zniwelować różnicę do czołówki kosztem zakupu przedmiotów od innych graczy.
Jak najbardziej, na tak ! Smile
Odpowiedz
1. Moim zdaniem odpuściłbym sobie dodawanie różnego rodzaju bonusów do ubrań. Tym bardziej, jeśli była by możliwość ich wymiany, sprzedaży. Dojdzie do sytuacji, że każdy będzie musiał ogarniać dwa sety - treningowy i meczowy, w innym wypadku trenowanie będzie nie opłacalne. Wiadomo, że można to w łatwy sposób rozwiązać dodając przypisanie takich rzeczy do danego gracza (brak możliwości handlu) oraz zużycie danej rzeczy. Tak jak napisałem wyżej, dodawanie tego typu bonusów do ubrań bym sobie odpuścił. Nie mieszałbym już w tym temacie, ALE.. Można tutaj wykorzystać boostery. Nie wyobrażam sobie, aby działały tak jak na poprzednim FT. Gracz, który otrzyma z tej paczki (nowego tieru) boostera, a może i być to jakiś dodatek do każdej paczki z małym procentem do zdobycia, nie może go sprzedać - jest on przypisany jedynie do niego. Kolejną rzeczą jest fakt, że taki booster ma limit czasowy. Czyli jeśli go wypijemy to mamy x minut na skorzystanie z jego bonusu. Jeśli nie wykorzystamy go w pełni, booster przepada. 
Jeśli już to takie bonusy widzę w formie np. boosterów. Jest to luźna propozycja, alternatywa, aby nie pchać się z bonusami w ubrania. 
2. Ta koszulka miałby wypadać z najlepszej paczki? Każdy mógłby ją zdobywać, czy tylko osoba poniżej 70 OVR?
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
Odpowiedz
1. Boostery na nowej wersji to kompletnie co innego. Technicznie w ogole nie ma napojow ktore dają statystyki przed meczem. My wprowadziliśmy Boosting który jest tak na prawdę nieco uproszczonymi kolekcjami kart. Bedzie o tym stosowny news.

2. To byłby standardowy przedmiot, dostępny z każdej paczki. NIE MA u nas podziału, że najlepsze przedmioty wypadają tylko ze Złotej paczki. Po prostu jest inna szansa na trafienie Legendarnego tieru, ale będą sytuacje codziennie że ktoś z 1 Brązowej trafi Legendarny przedmiot a inny Gracz z 10 Złotych Paczek trafi same Ulepszone.

Przedmiot może trafić każdy i sam zadecydować co z nim zrobić - dobremu graczowi się nie przyda ale może go upłynnić na rynku za kilkaset kredytów i zgarnąć sobie za to inny przedmiot na swój poziom.
Odpowiedz
Tak mnie teraz naszło, a widzę, że w temacie z paczkami nikt nie poruszył tej kwestii. Z tego co czytam to "drop" z paczek będzie zupełnie losowy i uwarunkowany od rodzaju paczki. A co jeśli zmniejszyć % szansy otrzymania złotej paczki, ale będzie ona gwarantowała np. itemy najniżej z tieru "ulepszony"? Chodzi mi głównie o to aby wykluczyć item zwykłego tieru z najlepszej dostępnej paczki. Załóżmy, że po tygodniu treningu mamy pecha i nie dostaliśmy żadnej złotej paczki, tylko brązowe i pojedyncze srebrne (zapewne tak będzie) po czym następnego dnia dostajemy złotą paczkę a w niej zwykły item. Jak dla mnie trochę deprymujące.
Odpowiedz
1. To w takim wypadku niech przedmioty dodają tylko umiejętności, nie bawiłbym się w dodatkowe bonusy.
2. Jeszcze się wstrzymam nad oceną, bo muszę coś sprawdzić.
@Drzwi
Właśnie moim zdaniem tak jest dobrze. Nie zawsze musimy mieć pewność, że coś dostaniemy. Dużo graczy FT się przyzwyczaiło, że zawsze musi być jakąś nagroda, a to tak nie powinno działać Big Grin
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
Odpowiedz
@Limonek
Coś w tym jest i już widzę jak ludzie ( w tym ja ) będą narzekać że syf dostajemy ze złotych paczek dlatego chciałem poruszyć ten temat i przeczytać jakie stanowisko mają w tym twórcy gry Smile
Odpowiedz
Wspominałem o tym wcześniej - złota i platynowa paczka gwarantuję minimum Ulepszony tier. Nie da się z nich trafić szarego przedmiotu
Odpowiedz
Wielki plus że nie dodają + 50tys ataku tylko 50 za dużo było ataku ...
   ,,Jestem tutaj by podtrzymywać dobrą atmosfere,
   tak jak to Peszko robił  na mundialu"
[Obrazek: KuhmsVp.png]
Odpowiedz
jak łączyć przedmioty mam 30 zwykłych i nigdzie nie widzę opcji łączenia
Odpowiedz
Łączenie przedmiotów jeszcze nie jest uruchomione.
Odpowiedz
Prośba o zmianę w informacjach powyżej, że max item wynosi +50UM.
[Obrazek: W83bKp7.jpg]
Odpowiedz
Kiedy planujecie uruchomić łącznie przedmiotów?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości