Witaj! Logowanie Rejestracja
Płynny start ligi

...
  • 1 głosów - średnia: 1

Busquets Offline Zarejestrowany
Liczba postów:11 Liczba wątków:4 Dołączył:26.06.2018
17.07.2018, 20:23 #61
Witam,

Nie wiem czy pojawił się już może wpis na ten temat, jeśli tak to sorry.

To może nie tyle co pomysł, co pytanie (podpowiedź)..do rzeczy..chodzi o wydarzenia w klubie (głównie o wyniki meczów) na starszych serwerach zależnie od wyniku informacja o meczu pojawiała się w odpowiednim kolorze ( mecz przegrany - na czerwono , wygrana zielono (niebiesko), natomiast na s11 jak widać wszystko jest zapisywane tą samą czcionką i tym samym kolorem. Myślę, że byłoby to przyjemniejsze dla oka i użytkownika gdy wchodziłby w zakładkę klub i nie musiałby przeglądać wszystkich informacji i szukać wyniku meczu.

Mam nadzieję, że to co napisałem jest zrozumiałe.

Pozdrawiam

Berrehun Offline Zarejestrowany
Liczba postów:51 Liczba wątków:2 Dołączył:26.06.2018
17.07.2018, 20:32 #62
Poprawcie mnie, bo może się mylę - jest aż tak trudno spojrzeć do terminarza i zobaczyć, jaki był wynik ostatniego meczu? Naprawdę trzeba kolorować i zaznaczać wszystko jak małym dzieciom? No nie róbcie jaj, Panowie :-) Ja rozumiem, że wygoda, że kolory... ale wejście w terminarz to jest jedno kliknięcie więcej. Patrzysz na herby klubów, sprawdzasz który jest Twojego klubu i już wszystko wiesz.

To nie jest trudne, prawda? Czy może się mylę? :-)

Busquets Offline Zarejestrowany
Liczba postów:11 Liczba wątków:4 Dołączył:26.06.2018
17.07.2018, 20:36 #63
Pragnę zaznaczyć bo chyba nie zdajesz sobie z tego sprawy, że jeśli mecz się skończył a Ty "wejdziesz w terminarz jednym kliknięciem" to pokażą Ci się następne mecze a nie wynik poprzedniego Wink

(17.07.2018, 20:32)Berrehun napisał(a):  Poprawcie mnie, bo może się mylę - jest aż tak trudno spojrzeć do terminarza i zobaczyć, jaki był wynik ostatniego meczu? Naprawdę trzeba kolorować i zaznaczać wszystko jak małym dzieciom? No nie róbcie jaj, Panowie :-) Ja rozumiem, że wygoda, że kolory... ale wejście w terminarz to jest jedno kliknięcie więcej. Patrzysz na herby klubów, sprawdzasz który jest Twojego klubu i już wszystko wiesz.

To nie jest trudne, prawda? Czy może się mylę? :-)

A to o czym Ty napisałeś wygląda nieco inaczej bo musisz wejść w zakładkę Klub -> wybrać swoją ligę (lub jak kto woli poprzez zakładkę Rozgrywka) -> Zakończone mecze -> i wtedy szukać swojego ostatniego meczu.

A wydaje mi się, że po prostu dodać trzy kolory do menu klubu (tzn. np. czerwony - porażka, zielony - zwycięstwo, niebieski(neutralny) - remis, nie jest jakimś wielkim wyczynem i nikomu tak naprawdę nie będzie przeszkadzać Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.07.2018, 20:40 przez Busquets.

Roni13_pl Offline Zarejestrowany
Liczba postów:1 Liczba wątków:0 Dołączył:16.08.2018
17.08.2018, 07:04 #64
A takie pytanie mam jakiś termin startu gry jest przybliżony?

Borian Offline Zarejestrowany
Liczba postów:40 Liczba wątków:0 Dołączył:17.05.2018
17.08.2018, 14:36 #65
(17.08.2018, 07:04)Roni13_pl napisał(a):  A takie pytanie mam jakiś termin startu gry jest przybliżony?

A fajnie byłoby czytać chociażby takie tematy: https://community.footballteam.pl/thread...-2313.html Wink

Luis Fonsi Offline Zarejestrowany
Liczba postów:57 Liczba wątków:19 Dołączył:07.07.2018
15.09.2018, 08:09 #66
Pomysł Dobry ale żeby się nie okazało ,że wchodzi się za walkowery bo to idiotyczne klub 50 mln potencjału w 3 lidze POL tak było na S11
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.09.2018, 08:50 przez Dawid.

[Obrazek: OK30L1y.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:1 gości