Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płynny start ligi
(27.11.2018, 00:14)Berrehun napisał(a): 60 tysięcy w ciągu kilku miesięcy od startu? Na S10 w ciągu kilku miesięcy to ledwo 20 było Wink

Nie ma opcji, żeby ten serwer bez większej reklamy zrobił 60 tysięcy, albo chociaż połowę z tego. W ogóle będzie szok, jak w ciągu tygodnia dobijemy chociaż 15 tysięcy... a potem to już za bardzo dochodzić ludzie nie będą.
S10, S11, to kolejne odgrzewane kotlety, a jak ktoś grał już na wcześniejszym serwerze, to przecież nie zaczynał grać od nowa po kolei na każdej nowej odsłonie.

Tu mamy do czynienia ze świeżością i na pewno będzie większe zainteresowanie niż jakby miał powstać S12 starego FT Wink

Chłopakom brakuje reklamy, bo jedynie ze swojego Fanpage'a dużo nie naskrobią graczy. Nie wiem też jak jest w tych czasach z aktywnością na FT, bo jak ja grałem ok. 5 lat temu, to hype był jeszcze spory na gierkę i ludzi grało naprawdę wielu, także nie orientuję się dokładnie w statystykach, dlatego myślałem, że możliwym jest wykręcenie tych kilkudziesięciu tysięcy graczy.

Nie oceniam i życzę powodzenia Wink

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: uKgd1u7.png]
Odpowiedz
Nie wiem skąd bierzecie takie statystyki ale.

1. Nikt z nas nie napisał ile osób planujemy bo jak to można w ogóle zaplanować? Smile

2. s11 wg statystyk przewinęło się 300.000 osób więc to sporo więcej niż piszecie.

Marketing jest dogrywany nie musicie się o to martwić
Odpowiedz
W wątku Q&A jest otwarcie napisane, że na start jesteście przygotowaniu na 15k graczy, a docelowo chcielibyście utrzymać ich ilość na poziomie 30tyś.

Na bazie tego powstała dyskusja, to tyle Wink
Odpowiedz
30k a 60k to troche różnica. No nie?
[Obrazek: 46950778_1935872033198738_16916889367258...e=5C75F30F]
Odpowiedz
(27.11.2018, 17:01)Diablo napisał(a): 2. s11 wg statystyk przewinęło się 300.000 osób więc to sporo więcej niż piszecie.
Z całym szacunkiem, ale... statystyka to bzdura. Nie wiem, czy to jakieś fejk konta były, boty, czy cokolwiek innego, ale patrząc na to, jak szybko padł serwer, nie wiem gdzie ci wszyscy ludzie się podziali. Śmiem nawet wątpić, że strona główna S11 została w ciągu swojego istnienia wyświetlona przez tylu "unikalnych użytkowników".  

Tu trzeba patrzeć na aktywnie grających i na to, jakie są przydzielane ID na serwerze - to pokazuje więcej niż jakiekolwiek statystyki. Boty na Youtubie też dają dużo wyświetleń, liczą się do statystyk, a w praktyce wartości nie mają. Dlatego kierowanie się statystyką jest po prostu błądzeniem po omacku. Mam nadzieję, że to nie na bazie tego wierzycie w swój projekt, bo może zaboleć.

PS. Proponuję zorganizować przedstartowy konkurs na to, kto przewidzi liczbę graczy zarejestrowanych w ciągu pierwszego tygodnia istnienia serwera - kto będzie najbliżej, wygra.
Odpowiedz
To statystyki z Analyticsa. My nastawiamy się na nowych graczy, nawet jeśli to się odbędzie kosztem weteranów tej gry. 15.000 to liczba osób na jaką jesteśmy GOTOWI techczninie na ten moment a nie ilość jaką przewidujemy na start. Nasze działania marketingowe też niedługo ruszą.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości