Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak to jest?
Witam, 
Niech szanowni Panowie z administracji, szczególnie pan pod pseudonimem TenDobry, wyjaśni jak to jest, że gracze dostają bany za handel paczkami po zawyżonych cenach. Proszę mi podać punkt regulaminu w którym jest napisane, że nie można przepłacać za paczki? Tłumaczenia typu, my znamy lepiej footballteam niż Ty nie kupuje. Do tego argumentacja, że stosowane praktyki miały na celu ominąć system prowizji jest zdecydowanie nie trafiony. Nie wiem czy Ten Dobry miał styczność z rynkiem paczek w grze. Prowizje od sprzedaży nie są pobieranie od niskich transakcji, do 30 kredytów. Powoływanie się na zasady FairPlay przy wymianie przez graczy kredytów jest głupie. Jak można się na to powoływać w przypadku kiedy każdy gracz może kupić kredyty? Czyżby administrację bolała strata potencjalnego zysku z transakcji? Dodam jeszcze, że ban jest na 3 lata? Poważnie 3 lata, za taką pierdołę? Mają się panowie, za poważny zarząd? Poważną Administracje? Takie zarządzanie zakrawa na kpinę. Dodam jeszcze, że znajomy z zaprzyjaźnionej drużyny za samo poruszenie tematu dostał bana na 12 godzin. Dajcie sobie na wstrzymanie, nie jesteście żadnymi hersztami bandy tylko typami którzy mają potencjalną szansę na dobry zarobek na mocno średniej grze. 
Rozchodzi się o bany dla Qwina oraz Szakhal z klubu JAGERBOMB.

Zapraszam do dyskusji.
1 srebrna paczka zakupiona za 111 kredytów. I tak 40 razy. Przy czym srebrne paczki na rynku stoją po 2 kredyty. To ta "(...) potencjalna szansa na dobry zarobek na mocno średniej grze. (...)"? Wink
Witam,
Szanowny panie administratorze TenDobry, czytając pańską odpowiedź na moje pytanie wnioskuje, że zrozumiał pan mniej niż niewiele. Podejmę trud przedstawieniu to panu w przystępniejszej formie.
1. Proszę podać punkt regulaminu który zabrana kupować paczek/przedmiotów na rynku po zawyżonej cenie?
2. Proszę wyjaśnić dlaczego wielokrotność takiego zakupu jest nie dozwolona?
3. Proszę mi napisać w jaki sposób tego typu transakcje szkodzą grze?
Ten Dobry administrator nabrał wody w usta, więc może inny Administrator pokusi się o odpowiedzi na moje pytania?
Temat jest dość ważny gdyż z niewiadomych powodów dobrzy, aktywni gracze zostali zbanowani.
Ktoś podejmie się próby merytorycznej dyskusji?
Thumbs Up 
Drodzy administratorzy,

Jak można kogoś zbanować jeśli nie złamał regulaminu?
Nie macie wyszczególnionego co za ile i ile jest możliwych transakcji... coś Wam się nie podoba to ban, bez ostrzeżenia bez interwencji w rynek tylko ban bo najłatwiej.

Jak Wam nie pasuje takie zachowanie na rynku to wprowadźcie widełki cenowo przez które rynek będzie stabilny i nie będzie takich przypadków.

Chodź widzę, że tu działa polityka "damy bana to może założy 2 konto i kupi pakiety żeby nadgonić, a jak nie to przyjdą inni, bo po co rozwiązywać problemy"

Jestem przekonany, że to nie jedyne takie zachowanie na rynku i będą się takie powtarzać, ale Wy widzicie problem w graczach nie w sobie.

Tyle, że ów gracze nie złamali regulaminu, a zostali ukarani.

Piękna reklama dla gry z potencjałem!
Taka sytuacja:

Idę do sklepu. Mam dwie IDENTYCZNE pary butów. Jedna za 111 zł. Druga za 4440 zł. Z odwołania wynika, że Panowie wyżej kupują te droższe w ratach ceny pierwszej pary.
Myśleliście, że znaleźliście jakże sprytne obejście regulaminu przerzucając kredyty w wielokrotnych transakcjach zamiast zrobić to przykładowo 1 paczka za 4.000, a tu nic z tego. Bany zostają, panowie prawnicy mogą odejść.
Temat zamknięty.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości