Ankieta: Jesteś za?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
jak najbardziej!
40.00%
4 40.00%
tak.
30.00%
3 30.00%
nie.
30.00%
3 30.00%
precz łajdaku!
0%
0 0%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[inne] event/konkursy
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Dodać konkursy
Opis propozycji \ pomysłu: Pomyślałem, o stworzeniu konkursów lub wydarzeń na tematy związane z grą lub ogólne. Jakieś konkursy wiedzy czy coś innego, by gracze mogli rywalizować także poza "boiskiem". Na razie to tylko taki ogólny pomysł, wiadomo, później by się to jakoś bardziej rozwinęło. Raz w tygodniu na przykład w niedzielę, byłby konkurs wiedzy. Jakby to miało wyglądać? Pojawia się pytanie z 4 odpowiedziami, odpowiadamy w czasie 5 sekund. po na przykład 15 pytaniach, pojawia się wynik, ile mieliśmy dobrych odpowiedzi. Raz na dwa tygodnie lub raz w miesiącu, byłby konkurs tylko dla najlepszych. Coś na zasadzie 1 z 10.

Uzasadnienie przydatności: Football Team to typowy klikacz, nic oprócz klikania więcej nie robimy. Większość wchodzi, kliknie, wychodzi. Chodzi o to, by zatrzymać ludzi na trochę dłużej. Przenieśli byśmy wtedy rywalizację nie tylko na boisko ale i poza nie.
Odpowiedz
W sumie przed świętami odbyły się konkursy "szybkich strzałów" które nie miały dużo wspólnego z rywalizacją. Zwykły spam i nieład panował na czacie, a banków się posypało tyle że nie zaliczy nikt także jestem na nie.
Odpowiedz
Pomysł ogółem dobry, bo brakuje konkursów, które były na początku częściej organizowane Smile Jednak turniej na zasadzie "1 z 10" co tydzień to za często, raz, że dużo z takim czymś od strony organizacyjnej, dwa, że jednak nie ma aż tylu graczy, żeby robić co tydzień turniej, bo wtedy po kilku miesiącach turniej musiałby się skończyć, lub goście by się powtarzali. Co osobiście bym mógł zaproponować, to np. turniej w tą piłkę nożną na papierze, dużo osób w to grało w szkole, zna grę i nie trzeba do tego jakiegoś szybkiego łącza internetowego, pytanie, czy mogliby zorganizować takie coś w grze, czy musieliby się posługiwać stronami z zewnątrz (typu Kurnik.pl).
[Obrazek: 3f468c1dbdf78.png]
Odpowiedz
(24.12.2019, 13:38)Zenek Męczywór napisał(a): Pomysł ogółem dobry, bo brakuje konkursów, które były na początku częściej organizowane Smile Jednak turniej na zasadzie "1 z 10" co tydzień to za często, raz, że dużo z takim czymś od strony organizacyjnej, dwa, że jednak nie ma aż tylu graczy, żeby robić co tydzień turniej, bo wtedy po kilku miesiącach turniej musiałby się skończyć, lub goście by się powtarzali. Co osobiście bym mógł zaproponować, to np. turniej w tą piłkę nożną na papierze, dużo osób w to grało w szkole, zna grę i nie trzeba do tego jakiegoś szybkiego łącza internetowego, pytanie, czy mogliby zorganizować takie coś w grze, czy musieliby się posługiwać stronami z zewnątrz (typu Kurnik.pl).

Dokładnie. Brakuje czegoś, co sprawi, że Ci "zwykli" gracze posiedzą dłużej w grze. Tym 1 z 10, tak na ślepo strzeliłem ale dodać cokolwiek, co umili czas lub przyciągnie dużą liczbę graczy w jedną chwilę. A co do nagród, to mogłyby to być podobne do tych co są w pojedynkach.
Ten pomysł z "piłkarzykami" mógłby się w sumie super przyjąć.
Odpowiedz
Odnośnie quizu piłkarskiego - pomysł bardzo dobry, natomiast dobrze by było by pytania były z różnych kategorii - nie tylko np. reprezentacja Polski, Mistrzostwa Świata, Liga Mistrzów, liga angielska, liga włoska, liga hiszpańska, rozgrywki UEFA, ale też przepisy gry. To ostatnie też powinno się pojawić, bo uważam, że każdy piłkarz powinien znać przepisy gry, w którą gra Wink ale to chyba oczywiste.

Jako odskocznię od klikania treningów dodałbym też minigrę logiczną opartą na grze Mastermind - jednak zamiast kulek będziemy zgadywać set wirtualnego zawodnika - będzie 8 losowych drużyn jakich mogą być itemy tego wirtualnego zawodnika. Po każdej próbie uzyskujemy feedback na ile udało nam się zgadnąć - każdy poprawnie wytypowany item będzie oznaczane w formie zielonej piłki a każdy poprawnie wytypowany jest zespół, ale zły rodzaj jest oznaczane białą piłką (oczywiście nie dostajemy informacji które konkretnie itemy trafiliśmy a jedynie ile ich jest), oczywiście odgadnięcie całego setu przy ograniczonej liczbie prób (8, może 10) jest nagradzane drobną nagrodą (trochę energii, kredytów, ZP, jakieś klucze, paczki) Wink
Odpowiedz
(24.12.2019, 14:17)Aron R napisał(a): Odnośnie quizu piłkarskiego - pomysł bardzo dobry, natomiast dobrze by było by pytania były z różnych kategorii - nie tylko np. reprezentacja Polski, Mistrzostwa Świata, Liga Mistrzów, liga angielska, liga włoska, liga hiszpańska, rozgrywki UEFA, ale też przepisy gry. To ostatnie też powinno się pojawić, bo uważam, że każdy piłkarz powinien znać przepisy gry, w którą gra Wink ale to chyba oczywiste.

Jako odskocznię od klikania treningów dodałbym też minigrę logiczną opartą na grze Mastermind - jednak zamiast kulek będziemy zgadywać set wirtualnego zawodnika - będzie 8 losowych drużyn jakich mogą być itemy tego wirtualnego zawodnika. Po każdej próbie uzyskujemy feedback na ile udało nam się zgadnąć - każdy poprawnie wytypowany item będzie oznaczane w formie zielonej piłki a każdy poprawnie wytypowany jest zespół, ale zły rodzaj jest oznaczane białą piłką (oczywiście nie dostajemy informacji które konkretnie itemy trafiliśmy a jedynie ile ich jest), oczywiście odgadnięcie całego setu przy ograniczonej liczbie prób (8, może 10) jest nagradzane drobną nagrodą (trochę energii, kredytów, ZP, jakieś klucze, paczki) Wink

To już 3 minigry by były. Według mnie, nagrody też nie musiałby być jakieś super nie wiadomo jakie ale takie jak napisałeś były by wystarczające.
Odpowiedz
Miałem podobny pomysł o czym pisałem na Support. W moim zamyśle takie eventy / minigry miałyby się odbywać na forum. Myśle, że wszystko jest do dogadania Smile

Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry.
Myślę, zrobiłeś to chłopak !
Odpowiedz