Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktywność
Niektórzy są znudzeni grą doszli do jakiegoś pułapu i olewka, bo co by się nie działo każdy klub przyjmie z otwartymi rękami ze względu na OVR ale.... Jakby wprowadzić że umiejętności o ileś tam % spadają jak się nie logujesz X dni to aktywność by była w grze inna xD i inna motywacja do tego aby się utrzymać na poziomie który się osiągnęło. ...krótka piłka grasz albo nie. A tak to co już masz nikt Ci nie zabierze, a jakby trzeba było się logować i trenować aby to urzymać i nie tracić. Wtedy to by miało jakiś sens. Co o tym sądzicie?

Proszę zastosować się do wzoru. W przeciwnym razie temat zostanie zamknięty po 24h. // Serge
średni pomysł.
nie po to np ja poświęciłem czas i pieniądze na rozwijanie statystyk by po jakimś czasie bez logowania te statystyki zostały mi odebrane.
zmuszanie ludzi by grali na siłę grożąc odebraniem statystyk jest wręcz absurdalne.
Czyli wolisz grać z botami xD a odebranie jakiegoś % od umiejętności spowodowałoby wzrost aktywności. Tak jak napisałeś to jest gra...więc trzeba grać a nie dojść do jakiegoś poziomu i wywalone we wszystko i wszystkich.
w każdej grze gracze przychodzą odchodzą itp itd
nikogo się nie zmusi by grał na siłę nawet karą odejmowania umiejętności
na miejsce nieaktywnych "botów" przychodzą nowi gracze i tak to leci w każdej gierce przeglądarkowej tego typu Big Grin
Też uważam, że odejmowanie UM jako takich jest absurdalne.
Ale można wprowadzić coś na wzór dawnej formy. Klikasz treningi - rośnie. Nie klikasz - maleje, ergo - nie logujesz się to grasz słabiej. Wrócisz do gry, odbudujesz formę, grasz na 100%.
Chyba było już to i zostało odrzucone z argumentem "gracze nieaktywni i tak dużo tracą w stosunku do aktywnych, rozwijających się graczy". Poza tym nieaktywni gracze zabierają darmowe treningi w TK (sami przy tym nie zyskują) oraz jak jest ich dużo to klub może wylecieć z ligi.
Nie tędy droga - o wiele lepiej będzie graczy zachęcić do gry i zatrzymać - poprzez urozmaicenie gry ciekawymi modułami, mini grami (im mniejsza zależność od szczęścia tym lepiej) oraz realnym wpływem na mecz poprzez aktywność (to co ma wejść wkrótce).
Tak więc jestem na nie

24h minęły. Temat zamykam. //Serge