Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem tego pomysłu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
90.91%
10 90.91%
Nie
9.09%
1 9.09%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Inne] Możliwość wyłączenia dźwięków powiadomień
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Powiadomienia
Opis propozycji \ pomysłu: Proponuję dać graczom możliwość wyłączenia poszczególnych dźwięków powiadomień. Gracz powinien mieć wybór czy chce wyłączyć dźwięki powiadomień na temat:
- nowej wiadomości
- ulepszeniu przez kogoś danego przedmiotu
Uzasadnienie przydatności: Dużo osób ma grę włączoną w jednej z kart, czekając może nawet na wiadomość. Dość przeszkadzające są dla wielu osób powiadomienia o ulepszeniu przez kogoś przedmiotu na 16, lub wyższy poziom. Gracze powinni mieć wybór, czy chcą być o tym informowani, czy nie. Rozumiem, że to ma służyć wyróżnieniu tych szczęściarzy, jednak w obecnej fazie gry jest to dość częsta sytuacja i stąd też dość denerwujące. Przy graniu na komórce sytuacja ma się jeszcze gorzej, bo większość ma ustawione dźwięki przeglądarki mobilnej jako priorytetowe, stąd przy każdym powiadomieniu o ulepszeniu przedmiotu wszystkie inne dźwięki z telefonu się wyłączają  Sad  

Swoją drogą, jak chce się wyróżnić takich graczy, może byłoby lepszym wyjściem stworzenie listy, która co tydzień startowała od 0 i tam można byłoby umieszczać nicki naszych szczęściarzy  Tongue
[Obrazek: 3f468c1dbdf78.png]
Pomysł dobry jestem na TAK, ale pomysł juz się pojawił i niestety został odrzucony.
(28.12.2019, 23:29)Wafel napisał(a): Pomysł dobry jestem na TAK, ale pomysł juz się pojawił i niestety został odrzucony.

To chyba mój pomysł nawet (ale dotyczył jedynie opcji zablokowania powiadomień o ulepszaniu) Big Grin
Oczywiście, też jestem za wprowadzeniem tej propozycji, ale pozwolę sobie na parę słów do Community Managera - wyłączenie dźwięku w przeglądarce nie rozwiązuje problemu - jeśli np. czekam na wiadomość od kogoś to dam sobie FT w osobnej karcie a w międzyczasie coś sobie porobię gdzie indziej. I zareaguję dopiero przy dźwięku, a komunikaty o ulepszeniu to dla mnie (i wielu innych graczy) zwykły spam nic więcej (tzn fajnie że im się udało, nie mówię, że nie, natomiast mnie to jakoś mało interesuje). Ale rozumiem, że niektóre osoby mogą być zainteresowane i chętnie zobaczą co kto ulepszył. Dlatego opcja w ustawieniach o wyłączeniu dźwięków pewnych powiadomień (nie tylko ulepszeń) będzie opcją przy której i wilk będzie syty (zainteresowani zobaczą co kto ulepszył i ewentualnie będą kibicować it.) i owca cała (niezainteresowani nie będą tym gnębieni). Gdy wyłączę dźwięk to co prawda nie będę (jak to nazwałem) gnębiony komunikatami o ulepszeniu, ale też mogę w porę nie zauważyć, że ten ktoś coś napisał.
Wracając do propozycji:

Może by pójść krok dalej i rozdzielił wiadomości na systemowe (a z kolei te na: transakcje na rynku, bonus w treningu, trening klubowy, typer itd) oraz prywatne (od innych graczy). I dla każdej opcji gracz sam może zdecydować, które mają wydawać dźwięk a które mają milczeć Wink
Jestem za. Ostatnio czekałem na wiadomość oglądając seriale, specjalnie wyłączyłem wyciszenie na karcie, jednak za każdym razem info o ulepszeniu - jak dla mnie w ogóle niepotrzebne.
Jeżeli modyfikować pocztę (te zakładki, o których wspomniał Aron w poście powyżej) to przypomnę tylko jeszcze o wyświetlaniu wiadomości w temacie: https://community.footballteam.pl/thread-3464.html

Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry.
Myślę, zrobiłeś to chłopak !
Jestem na TAK. Sam czasami czekam na czyjąś wiadomość, lub na sprzedaż jakiegoś itemu (mając grę otwartą na jednej z kart), i kiedy dostanę taki sygnał dźwiękowy, myślę, że właśnie to nastąpiło. Kiedy wejdę jednak na stronę czeka mnie rozczarowanie, bo okazuje się, że po prostu jakiś gracz ulepszył swój item.
Było. Można wyłączyć dźwięk w przeglądarce. Temat powraca za każdym razem, kiedy seryjnie wlatują ulepszenia, a więc wtedy, kiedy są promocje, a te są rzadko, więc nie będziemy nic kombinować, by tego zmieniać, bo jest to naprawdę całkowicie nieistotne w stosunku do tego nad czym pracujemy.
Odrzucono.