Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kontakt do administracji? Usunięcie Homera?
Witam podyskutujmy na temat dwóch rzeczy chyba każdy by je chciał.
Pierwsza z nich jest taka żeby był jakiś kontakt do administracji chodzi mi o np. czat tutaj na forum szybki komunikator bo nie mówię tu o jakiś serwerach głosowych. 
Druga sprawa tyczy się najgorszego moderatora Homer simpson. Kto uważa że jest on najgorszym zadymiarzem i banuje z prowokacją niech się wypowiada a administracja może otworzy oczy bo ile można pisać skarg na niego..
Dziś spotkało mnie to samo. Ban pierwszy w życiu na jakiejkolwiek stronie. Najpierw Homer udzielił mi wielce prześmiewczej odpowiedzi na czacie, potem sprowokował do odpowiedzi (inny użytkownik odpowiedział bardzo konkretnie jednym zdaniem, wykreślił jego odpowiedź za chwilę) a na końcu zbanował. Faktycznie on jest niesamowity na minus. Z innymi da się konkretnie porozmawiać. Z PANEM Homerem nie. On jest ponad wszystkim. Bezczelny i arogancki. Tak się reprezentuje firmę? Mam 52 lata i z przyjemnością gram w tą grę jak na starego pryka przystało. Niemniej Homer dzisiaj chwilowo (mam nadzieję) aczkolwiek skutecznie obrzydził mi chęci.
Pozdrawiam Administrację
Napisał ten 52-latek, który łamie regulamin używając wulgaryzmu w avatarze...
To prawda, jest chamski, bezczelny, toksyczny i arogancki. Myśli, że jak jest zielony to jest jakiś lepszy. W prywatnych wiadomościach nie lepszy, potrafi oczernić gracza. Liczę na pozytywne tym razem rozpatrzenie sprawy (bo już taka była) i cofnięcie mu funkcji Moderatora Chatu, bo zostawienie tego problemu jest po prostu śmieszne i źle świadczy o administracji. Na jego stanowisko znajdzie się wiele, wiele innych osób które na pewno lepiej by wykonywały swoje obowiązki.
Pozdrawiam.

A odbijanie piłeczki przez pana ''Dobrego'' niczego nie zmieni i to o was świadczy karygodnie i pokazuje, że opinie graczy macie delikatnie mówiąc w dupie co jest już raczej widoczne. Dziękuję za uwagę.
Osobiście nie mam nic do Homera, ale słyszałem od wielu osób o jego dziwnych zachowaniach. I dlatego uważam, że jeśli wiele osób ma do Niego słuszne pretensje, należy się poważnie zastanowić nad jego funkcją moderatora. Chyba, że sytuacja ulegnie całkowitej zmianie. Mam nadzieję, że administracja poważnie podejdzie do tej sytuacji. Takie rzeczy mają znaczenie dla wizerunku gry.
Delikatny cios zabolał i trzeba się bronić ale nie o to walczymy.
Opinię publiczną paru osób już znamy wnioski wyciągnięte.
Prosimy o szybszy kontakt do administracji bo na support liczyć się nie da kiedy dostaniemy bana "Za nic" a support jest zaspamiony zgłoszeniami wszystkich ludzi.
Proponuje dla zalogowanych na forum zrobić czat online jeżeli ktoś z was jest to było by widoczny do szybkiego zareagowania.
Opinia publiczna...? 3 osoby, z czego jedna przyznaje, że nie ma nic do Homera, ale skoro inni (jacy?) to należy zastanowić się, co z jego funkcją? Ok, zastanowiłem się - ZOSTAJE.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości