Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban
Witam ,za co dostałem bana? Ciężki do zabicia Id 28718 ,brak wiadomości od ft,
To za co ten ban? Podobno wysyłacie info na adres email a ja nic nie dostałem jeszcze ,chciałbym wiedzieć dlaczego uczciwy gracz dostaje bana.proszę sprawdzić adres na który została wysłana informacja o ile została wyslana
Jeszcze mi klub zabieracie bez żadnej informacji, mylicie się
Zacznę od prośby o edytowanie postów. Klubu nie zabraliśmy, a przekazaliśmy do zastępcy, jako osoby mającej pierwszeństwo, albowiem Twoje konto otrzymało bana na stałe.
Zacytuję:
"Twoje konto zostało zbanowane na 998 dni.
Powód: Bot na rynek dni przez Ten Dobry"
Że niby ja to bot ? Wytłumacz mi jak bot może prowadzić klub praktycznie od początku, mieć ponad 1300 wygranych pojedynków na triki ?

Nie zgadzam się z tym, działam na rynku normalnie, taniej kupię drożej sprzedam. Chyba tak działa rynek prawda ? Sam kilkukrotnie wystawilem item za 1 kredyt I co ? Wiele tak kupiłem, wiele też odsprzedalem tym gapom którzy się pomylili I wystawili tanio .dostali po cenie którą sami proponowali
Bot do skupywania itemów błędnie/lub dla kogoś wystawionych po bardzo zaniżonych cenach. Nie ma możliwości, by ręcznie kupić itemy w takich odstępach czasowych, od chwili wystawienia, jak Ty zrobiłeś to w kilku przypadkach.
Otóż jest możliwość, mylisz się. Gram z telefonu z androidem od samego początku I nie sądzę aby dało się coś takiego zrobić. Kupuję jak widzę że mogę I tyle ,Nie moja wina że ludzie wystawiają tanio a ja siedzę dużo na rynku

Proszę o zdjęcie bana z mojego konta, napiszę reklamację

Wiele osób ma ustawiony rynek od najtańszych I w ten sposób zarabia kredyty ,wasze uwagi są absurdalne,,nie da się " przecież to kpina jakaś. Banujecie uczciwych graczy a multi zostawiacie I goście sami ze sobą w triki grają, tak nabijają ponad 4000 pkt dziennie.nie potraficie się przyznać do błędnego bana.Napisz wprost że dostałem bana bo nie wydałem grosza na grę, nie zapomnij dopisać, pozdrawiamy Football Team ,,darmowa " gra o tematyce piłkarskiej. Jeszcze dziś złożę skargę
Skupowanie omyłkowo wystawionych itemów w czasie krótszym niż ludzki palec zdąży kliknąć = bot.
Ja nie wiem jak zrobić bota a Ty z całą pewnością nie wiesz jak działa rynek ,sprawdźcie dokładnie moje konto bo się pomyliliście.

Wystaw teraz jakieś itemy za bezcen , zobaczysz jak szybko znikną ,wszyscy mają boty?

Daj jakieś dowody, najlepiej wrzuć je tutaj tak żeby każdy kto to czytał wiedział żeby nic tanio nie kupować, najlepiej wcale nie korzystać z rynku bo to przecież grozi banem
https://youtu.be/t8BvMYUDvjY macie dowód, że się da
Ano nie, to nie jest dowód Smile Nie kupisz w ten sposób paczki, w przytoczonym czasie, OD CHWILI JEJ WYSTAWIENIA.

Ban zostaje.
Najpierw nie kupisz itemu ,teraz nie kupisz paczki. Jak wrzucę filmik z kupnem to zdejmiesz bana?
https://youtu.be/QpwsvS31Ta4 nie da się?
Jak tam panie dobry ? Jakie mam przedstawić dowody jeszcze?
Żadnych, bo i po co. I zacznij edytować swoje posty, jeśli masz potrzebę dalszego pisania.
po co mam je edytowac ? Nazywasz ludzi oszustami a prawda jest taka ,że to ty jesteś oszustem
I to tyle w temacie.
Kolejny raz = ban na stałe, także na forum.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości