Ankieta: [Rynek] Sprzydawanie seta
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak!
80.00%
16 80.00%
Nie!
20.00%
4 20.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RYNEK] SPRZEDAWANIE SETA
Moduł w którym chce coś zmienić : [Miasto] -> [Rynek]
Opis Propozycij / Pomysłu : Myślę że fajnym pomysłem byłoby sprzedawanie bezpośrednio komuś seta
Uzasadnienie Przydatności : jak ktoś komu chce sprzydać seta to inny gracz może to kupić 
Jeśli masz na myśli ''worki'' z setami to jak najbardziej jestem za. Myślę, że nie wymaga to dużej pracy ze strony administracji.
Było wiele razy przerabianie. Nie będzie dedykowanych aukcji,wiec podejrzewam że sprzedawania całych setów też nie będzie. Legalne przerzucanie kredytów..
Mój głos na nie. Sprzedawałem wiele razy set, nigdy nikt nie ukradł.

Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry.
Myślę, zrobiłeś to chłopak !
(10.01.2020, 18:11)SergeFT napisał(a): Było wiele razy przerabianie. Nie będzie dedykowanych aukcji,wiec podejrzewam że sprzedawania całych setów też nie będzie. Legalne przerzucanie kredytów..
Mój głos na nie. Sprzedawałem wiele razy set, nigdy nikt nie ukradł.

Może nie dedykowane aukcje a po prostu opcja wystawienia całego setu w jednej aukcji.
Mnie też tam nikt nigdy nie oszukał, ale nie raz słyszałem, że ktoś wystawiał cały set, a kupujący brał jedynie jeden item bo tylko tego mu brakowało. Mimo że byli umówieni na cały set.
Jeżeli masz na myśli że można kupić "wszystko albo nic" to sam jestem za i już napiszę jak ja to widzę:
Zostanie obok "Przedmioty" utworzona zakładka "Sety".
Strona sprzedająca wybiera 4-8 (limit górny może być inny lub nawet bez limitu górnego, limit dolny jest chyba oczywisty) itemów które mają być (niepodzielnie) traktowane jako cały set a nie pojedyncze itemy. Oczywiście te przedmioty muszą być odblokowane i mieć ten sam kolor i drużynę (co oczywiste) i zawierać musi po przynajmniej jednym itemie każdego typu (koszulka, spodenki, getry, korki) - w miarę oczywiste te wymagania, nie ma co się nad tym rozwodzić. Gdy je wybierze to ustala jedną cenę za cały set (nie za pojedyncze itemy).
Strona kupująca widzi tabelkę podobną w sumie do tabeli itemów, ale kolumny tier i cena byłyby scalone
Propozycja dobra, to by było wygodne dla obu stron
(10.01.2020, 20:36)Aron R napisał(a): Jeżeli masz na myśli że można kupić "wszystko albo nic" to sam jestem za i już napiszę jak ja to widzę:
Zostanie obok "Przedmioty" utworzona zakładka "Sety".
Strona sprzedająca wybiera 4-8 (limit górny może być inny lub nawet bez limitu górnego, limit dolny jest chyba oczywisty) itemów które mają być (niepodzielnie) traktowane jako cały set a nie pojedyncze itemy. Oczywiście te przedmioty muszą być odblokowane i mieć ten sam kolor i drużynę (co oczywiste) i zawierać musi po przynajmniej jednym itemie każdego typu (koszulka, spodenki, getry, korki) - w miarę oczywiste te wymagania, nie ma co się nad tym rozwodzić. Gdy je wybierze to ustala jedną cenę za cały set (nie za pojedyncze itemy).
Strona kupująca widzi tabelkę podobną w sumie do tabeli itemów, ale kolumny tier i cena byłyby scalone
Propozycja dobra, to by było wygodne dla obu stron

Taki pomysł by się przydał, ale proponuje założyć osobny temat, bo ten z tym się mija Smile
Propozycja wyglądu aukcji

[Obrazek: 3LVU43E.png]
To by było kozak, ale administracja boi się że będzie łatwiej multikontom przerzucac kredo/itemy a to nic tak na prawdę nie zmieni bo teraz jak ktoś chce to sobie też poradzi z tym wiec nie wiem dlaczego administracja daje takie uzasadnienie wielu propozycji.... Może niech jakiś admin jasno się wypowie jak niby to ulatwi oszustwa multikontom :x tak samo propozycja z ID sprzedającego była tak uzasadniona a to żadne ułatwienie oszustom tylko normalnym graczom by bardzo pomogło!!!
Tak jak napisał Serge przelewanie kredytów. Jestem graczem, który nie płaci, ale wkurza mnie przelewanie kredytów koledze na start by miał łatwiej. Ja gdy startowałem nie miałem nic, a teraz jakiś Jaśek777 kolega Marczunia213 (nicki wymyślone) może zdobyć kredyty za darmo.
.
Każdego dnia bliżej celu.
Kto chce przerzucić kredyty i tak to zrobi, to tłumaczenie jest beznadziejne.
No właśnie jak by teraz tego nie robili. Teraz też ludzie przerzucają kredo więc nie wiem ocb z takim głupim tłumaczeniem, bo to nie jest prawda... Wy macie mózgi czy powtarzacie w kółko tłumaczenie administracji??? :x
Kolego wyżej - nie obrażaj, bo pogniewamy się.
Było, jest w dziale z odrzuconymi pomysłami. Na dzień dzisiejszy stanowisko Administracji nie uległo zmianie ws. tegoż pomysłu.