Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rynek
Witam wszystkich, chcę podzielić się z wami sposobem na zarabianie kredytów. Wystarczy że wejdziecie na rynek I ustawicie sortowanie od najtańszych, później musicie obserwować rynek .przechodząc z tieru na tier strona odświeża się sama, kupujecie np .niebieskie itemy po 10 i sprzedajcie po 15 .10 takich tranzakcji  i macie 50 w kieszeni ,zawsze może się też trafić item na którym przytniecie więcejWink Kupujcie szybko bo reszta sepów też czeka a w nagrodę dostaniecie bana za bota xD .
Dziękuję bardzo za uwagę 
Pozdrawiam Was I wasze matki 
Ciężki do zabicia
Odpowiedz
Thumbs Up 
Działa! Polecam !!
Odpowiedz
Poważnie takie tematy nie sa usuwane?
Usunąć to zanim zniesie jaja i będzie pisało bzdury na inne ciekawe tematy
Odpowiedz
Ty tak serio ?
Odpowiedz
w sumie jak ktoś nie ma setu, to na taki niebieski/zielony tak warto zbierać.
Odpowiedz
Na złoty też nazbierasz ,niebieskie to tylko przykład, krok po kroku ,kredyt po kredycie I będziesz złoty
Odpowiedz
Ale Administracja woli, aby kredyty kupować ze sklepu, a jak zbanują to liczą, że ta osoba to zrobi, żeby nadgonić.
Odpowiedz
Jak ma bana to nie kupi ×D
Odpowiedz
Nadgoni I dostanie bana,Z tego co wiem to ci co grają na pc już się boją f5 naciskać xD
Odpowiedz
No jak mogłeś taką tajemnicę wypaplać, teraz będzie spora konkurencja ;( A tak poważnie, jeżeli chodzi o mnie to od startu ft kredyty zbieram sobie właśnie w ten sposób , przez te wszystkie miesiące uzbierało się tego dość sporo jak na gracza, który nie inwestuje. Ludziom zdarza się wystawiać złote itemki po 1 , czasem jakiś gość przerzuca swoim mulciakom lub kolegom jakiś set czerwony, a czasem ktoś pomyli złoty z czerwonym i leci za 300 (sam tak straciłem). Z tych powiedzmy 10 złotych które zobaczę złapie ze 2, problem w tym, że admini widzą tylko te 2. Ciekawe jaką ja mam szybkość reakcji , czy jestem już prawie botem czy mogę sobie kupować na spokojnie dalej, a może widząc np złoty itemek za 100 kredytów odczekać 1-2 sekundy ? wtedy na pewno się uda. Nie znam Cię , ale mniej więcej wiem jak to się odbywa i jestem w stanie Ci uwierzyć , powodzenia Smile
Odpowiedz
Dzięki,może kupiłeś od kogoś,,zwykłego " a ja trafiłem na ten ,,omyłkowo " wystawiony dla kogoś,,lepszego"
Odpowiedz
Ameryka odkryta :]
Odpowiedz
Pewnie to jest ten specjalista 

link usunięty przez moderatora
Odpowiedz
Pamiętajcie też o tym że jak zobaczycie np. 10 itemów niebieskich po np.10 kredek to łykajcie te od dołu bo reszta sępów też jest głodna I często dziobią od góry xD
Odpowiedz
Ogólnie beka, bo każdy kto gra na telefonie rozumie jak działa rynek i że kupno itemow/paczek od razu jak ktoś wystawi to nie problem jeżeli aukcja podejdzie pod palec w tym samym czasie jak ktoś wystawi a Ty kupujesz akurat kilkanaście itemow pod rząd z najtańszą ceną. Na telefonie przycisk kup i akceptacja transakcji jest w tym samym miejscu a rynek odświeża się w ułamku sekundy (jak się ma telefon 6gb ramu i siedzi się na WiFi 200mb/s tak jak ja to tym bardziej nie widzę problemu) xd Ale najlepiej banować ludzi którzy spędzają swój czas na grze i nie umieć przyznać się do błędu nawet jak ktoś pokazuje filmiki jak to działa :p
Odpowiedz
Działajcie prężnie drogie autoboty. Deceptikony próbują przejąć FT.nie możemy na to pozwolić.
Do zobaczenia na polu walki
Optimus Prime
Odpowiedz
(14.01.2020, 11:36)TM13OP napisał(a): Ogólnie beka, bo każdy kto gra na telefonie rozumie jak działa rynek i że kupno itemow/paczek od razu jak ktoś wystawi to nie problem jeżeli aukcja podejdzie pod palec w tym samym czasie jak ktoś wystawi a Ty kupujesz akurat kilkanaście itemow pod rząd z najtańszą ceną. Na telefonie przycisk kup i akceptacja transakcji jest w tym samym miejscu a rynek odświeża się w ułamku sekundy (jak się ma telefon 6gb ramu i siedzi się na WiFi 200mb/s tak jak ja to tym bardziej nie widzę problemu) xd Ale najlepiej banować ludzi którzy spędzają swój czas na grze i nie umieć przyznać się do błędu nawet jak ktoś pokazuje filmiki jak to działa :p

Nawet na komputerze to nie jest żaden problem, aby odświeżyć stronę w ułamku sekundy, oraz kupić item również w około sekundę (może nieco więcej). Tu nawet nie trzeba telefonu, ani nie wiadomo jakiego sprzętu (ani bota). Wystarczy tylko refleks + dobry internet. Dlatego zupełnie nie rozumiem administracji, która walczy z prawdą i oczywistymi dowodami. Trochę to przykre, zwłaszcza dla osób poszkodowanych, ale nie tylko.
Odpowiedz
Administracja z niczym i z nikim nie walczy. Ich cyrk, ich małpy, robią co im się podoba i to widać gołym okiem. Z sobie tylko znanych powodów marnują ludziom całe miesiące poświęcone na rozwój postaci w ich grze, budowanie klubu, kompletowanie fajnej ekipy. Trudno uwierzyć, że tak się dzieje, bo nie potrafią odróżnić bota od normalnego gracza, a tzw. "community manager" powołuje się na jakieś tajemnicze programy do botowania, których nazw nie potrafi wymienić i nawet nie chce napisać wprost ile wynosił czas wykonania transakcji przez osobę zbanowaną. O przedstawienie logów z gry nawet nie ma co pytać, bo przecież oni mają rację.
Jeśli chodzi o dowody to wygląda na to, że nie ma sensu nawet próbować, bo przecież "wtedy na pewno miałeś bota". Ładnie zostało to podsumowane w komentarzu pod jednym z filmików dotyczących bana kolegi Ciężkiego. Po linka odsyłam do działu Sprawy do AF, polecam, bardzo klarownie wszystko opisane - dzięki Enzo za ten wpis! Jak widać takie błędy administracji były, są i dalej będą, bo nie potrafią oni wprowadzić zmian w transakcjach rynkowych, które wykluczyłyby pojawianie się dwuznacznych sytuacji. Łatwiej przecież zbanować kogoś przypadkowego od czasu do czasu, niż zakodować sensowne rozwiązanie, a osoba piastująca stanowiska "community manager", która powinna być łącznikiem między administracją a społecznością graczy, zamiast rozwiązywać problemy, woli sobie śmieszkować z pokrzywdzonych osób, czy to na forum, czy to poprzez czat w grze, przy poklasku swoich klakierów i ku uciesze reszty gawędzi z pogaduch - lizusów, graczy premium i różnych "mądrych-inaczej".
W internetach nic nie ulega przedawnieniu - im więcej osób niesprawiedliwie potraktowanych, tym więcej negatywnych komentarzy będzie się pojawiało. Teraz admini o tym nie myślą, bo pewnie kasa się zgadza, ale może kiedyś przyjdzie czas, że pożałują swojej buńczucznej postawy, gdy gracze zaczną im wstawiać laurki w miejscach, gdzie będą chcieli wypromować swoją grę.
Odpowiedz
Ja ogólnie mam ostatnio wrażenie, jakby admini celowo banowani ważne postacie w klubach, żeby doprowadzić do ich upadku. Później przyjdą nowe kluby i atrakcyjność gry sie kręci. Nie wiem czy odbanują ciężkiego, ale jak nie, to każdy z nas jest potencjalnym celem i wole teraz skończyć rozwój postaci niż sie wkurzyć za kilka miesięcy.
Odpowiedz
Narzekacie, że administracja zła, że banuje bez powodu, że strach grać żeby bana za free nie wyrwać itd itp - nie przeczę, że tak nie jest ale co wam dają narzekania skoro zaraz po tym jak napiszecie to na forum lecicie zrobić na FT trening, poszperać na rynku czy cokolwiek innego nabijając im wyświetlenia reklam czy ogólnie podbijacie statystyki serwisu? Administracja od początku prezentowała dokładnie takie samo stanowisko i zachowanie, a gra ma ponad rok. Dalej się nie nauczyliście? Skoro jest Wam tak źle przy takim zachowaniu administracji to pokażcie, że macie cojones i przestańcie grać. Przecież skoro bany są za free to i tak możecie go zaraz wyrwać więc po co tracicie czas? Na zmianę "reguł gry" nie liczcie, akceptujcie to co jest i nie narzekajcie albo przestańcie tracić czas i zrezygnujcie z gry...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości