Ankieta: Za czy przeciw?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Za!
90.91%
10 90.91%
Przeciw!
9.09%
1 9.09%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rynek] Handel całym setem
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Rynek
Opis propozycji \ pomysłu:
Dodać możliwość handlu nie tylko pojedynczymi itemami ale też setami jako całość. Jak by to miało wyglądać:
Zostanie obok "Przedmioty" utworzona zakładka "Sety".
Strona sprzedająca wybiera przynajmniej 4 itemy które mają być (niepodzielnie) traktowane jako cały set a nie pojedyncze itemy. Oczywiście te przedmioty muszą być odblokowane i mieć ten sam kolor i drużynę (co oczywiste) i zawierać musi po przynajmniej jednym itemie każdego typu (koszulka, spodenki, getry, korki) - w miarę oczywiste te wymagania, nie ma co się nad tym rozwodzić. Gdy je wybierze to ustala jedną cenę za cały set (nie za pojedyncze itemy).
Strona kupująca widzi tabelkę podobną w sumie do tabeli itemów, ale kolumny tier i cena byłyby scalone oraz opcja "Kup" również byłaby scalona - z oczywistych względów.
Uzasadnienie przydatności:
Ułatwi zarówno sprzedaż i zakup seta, wykluczy sytuację, że gracz Iksiński umawia się z Kowalskim że sprzeda mu cały set (4 itemy) a ten kupuje tylko 2 z tych itemów - czy to złośliwie czy przez pomyłkę czy może potrzebne mu są akurat te 2 przedmioty - nie ma to znaczenia, skutek jest taki że Iksińskiemu zostają 2 itemy, które co jak co trudniej sprzedać niż od razu cały set.

I wiem, wiem - niedawno został założony podobny wątek, niemniej tu chciałem przedstawić konkretną wizję
Jestem zdecydowanie za, spotkałem się z wyżej wymienioną sytuacją Iskańskiego.
Jestem zdecydowanie za. To na pewno zapobiegłoby takim oszustwom
Jakbyś czytał tematy to ja napisałem podobny temat wczoraj

https://community.footballteam.pl/thread-4491.html
(11.01.2020, 09:20)janusz00000 napisał(a): Jakbyś czytał tematy to ja napisałem podobny temat wczoraj

Jakbyś czytał mój temat (ostatnie zdanie konkretnie) to byś wiedział że ja o tym twoim temacie wiem, natomiast celowo założyłem osobny temat po to by pokazać jak to by miało wyglądać Wink
(11.01.2020, 09:20)janusz00000 napisał(a): Jakbyś czytał tematy to ja napisałem podobny temat wczoraj

Twój temat dotyczył bezpośredniej sprzedaży, którą admini wielokrotnie odrzucali.
Jeżeli chodzi o ten pomysł to jestem jak najbardziej na tak, znacznie ułatwiłoby sprzedaż setów.
Sprzedaż całych setów jak najbardziej na tak.
Obawiam się jednak, że to nie w interesie gry, siedząc na chacie handel i szukając kupca czy odpowiedniego setu jesteśmy online, więcej wyświetleń stron, większe przychody z reklam...
Pewnie że tak, z góry podana cena i bajlando, a nie szachy i czekanie aż ktoś wystawi jakiś item... a jak już wystawi to chce przyjanuszować xD.
Ja też na tak ale mój głos się nie liczy xD
Oczywiście na tak. Doświadczylem już sytuacji że umówiłem się na sprzedaż całego setu i zostałem z 2 itemami bo komuś były ewidentnie potrzebne tylko 2 z mojego konta. A spamować na czacie przecież dalej będzie można aby dogadać cenę i dopiero później wystawiać cały set za dogadaną cenę. Więc ten pomysł nie wyklucza dużej aktywności graczy w grze Smile
jestem za

Upomnienie - komentowanie propozycji powinno odbywać się w sposób merytoryczny. // Serge
W "Odrzuconych" powinien już taki temat leżeć...

Zamykam.