Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
84.62%
11 84.62%
Nie
15.38%
2 15.38%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Klub] Rynek transferowy graczy
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Dodać.
Opis propozycji \ pomysłu: Chodzi ogólnie o to że bardzo ciężko się pozyskuje graczy do klubu a już nie mówię o tym żeby zostali na 2 sezony i wychodzę z pomysłem aby dodać do klubu możliwość wykupienia zawodnika. Mógłby być nawet rynek graczy który miał by filtry te co z rankingu: ovr, i dowolne umiejętności. Działało by na zasadzie jeżeli gracz nie ma klubu może się wystawić sam że poszukuje klubu za X euro które by było ściągane z budżetu klubu i gracz który jest w klubie i nie chce w nim grać dogaduje się z wlaścicielem klubu żeby go wystawiono i jeżeli gracz odejdzie z klubu to X euro trafia na konto klubu gdzie zawodnik grał i jakiś procent idzie dla gracza za transfer. Dyskutować można bo to jest super pomysł ale realizacja tego podejrzewam że sięgnie długoterminowej przyszłości.
Uzasadnienie przydatności: Stabilność klubów,świeżość w grze,mydlić oczu administracji tym punktem nie będę - sami wiedzą że to świetny pomysł ale realizacja tak jak pisałem wyżej ciężkawa.

Dodałem ankietę. // Serge  
Odpowiedz
Ja natomiast zaproponowałbym po prostu jakąś tablicę ogłoszeń transferowych, gdzie zarówno mogłyby się konkretnie ogłaszać kluby, jak i zawodnicy.
Zamiast tej zakładki na czacie, gdzie ciągle trzeba się powtarzać, a mając bana na czat nie możemy nic tam zrobić.
[Obrazek: RMGk5vy.png]

Odpowiedz
I okienko transferowe, żeby zawodnik w trakcie sezonu nie mógł zmienić klubu 15 razy
Odpowiedz
Blokada zmiany klubu co drugi dzień by była spoko. Najlepszy rozwiązaniem by były okna transferowe 2 razy w sezonie. Jako że sezon to pi razy drzwi 30 dni to w połowie po 15 dniach i na zakończenie sezonu. I dołączenie/wyjście z klubu mogłoby następować TYLKO I WYŁĄCZNIE w te dwa terminy (jeśli klub jest w lidze, bo jeśli  nie jest w lidze to niech sobie robią co chcą a co mnie to obchodzi :Big Grin )
Odpowiedz
(18.01.2020, 17:37)czipas napisał(a): Blokada zmiany klubu co drugi dzień by była spoko. Najlepszy rozwiązaniem by były okna transferowe 2 razy w sezonie. Jako że sezon to pi razy drzwi 30 dni to w połowie po 15 dniach i na zakończenie sezonu. I dołączenie/wyjście z klubu mogłoby następować TYLKO I WYŁĄCZNIE w te dwa terminy (jeśli klub jest w lidze, bo jeśli  nie jest w lidze to niech sobie robią co chcą a co mnie to obchodzi :Big Grin )

Wtedy można byłoby też wprowadzić zakłady na cały sezon, np. "kto wygra ligę?", "kto zdobędzie najwięcej bramek?"

(14.01.2020, 19:35)Boixoholik napisał(a): Ja natomiast zaproponowałbym po prostu jakąś tablicę ogłoszeń transferowych, gdzie zarówno mogłyby się konkretnie ogłaszać kluby, jak i zawodnicy.
Zamiast tej zakładki na czacie, gdzie ciągle trzeba się powtarzać, a mając bana na czat nie możemy nic tam zrobić.

Bardzo dobry pomysł Smile
[Obrazek: 3f468c1dbdf78.png]
Odpowiedz
Tak trochę dziwnie napisane, trudno byłoby wymyślić taką możliwość, ale jak najbardziej za, bardziej coś takiego jak boixoholik napisał
Odpowiedz
Jestem za! Bardzo ciekawy pomysł.
Odpowiedz
Ja bym dodał do kontraków dodatkowo kwote wykupu i dany klub mógłby złożyć propozycje dla piłkarza i gdy się zgodzi to klub wypłaci kwote wykupu i gracz przenosi się do innego klubu.

Edit. Chyba że by było okienko transferowe. I wtedy ma to potencjał.
Odpowiedz
Rynek transferowy jak za starych footballteam. Można wystawić zawodnika, wolni zawodnicy i tak dalej. Mega pomysł, okienko po 24H 2 razy w ciągu okienka. Smile
Odpowiedz
Administracjo jesteśmy murem za dodaniem tego w życie gry każdy sklei swoje pomysły i może wykonacie to na 15 sezon?
Odpowiedz