Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban
Witam chciałbym się odwołać od nalozonego bana na moje konto .
Witam. Śmiało, proszę Smile
Zapomniałem dodać że akurat z Panem ' Pan Dobry ' nie chciałbym rozmawiać , gdyż czytam i czytam od dłuższego czasu tutaj wiele rzeczy i jest Pan osobą która nie pozwoli się tłumaczyć w jakikolwiek sposób więc wolałbym z innym adminem który ma do tego kompetencje. Mam nadzieję że ta prośba zostanie wysłuchana. Pozdrawiam
Każdy Admin ma takie same kompetencje i nie zmieni to nic, z kimkolwiek nie będziesz pisał. Jednak jeśli masz takie życzenie to sam jestem ciekaw, co wymyślisz na swoje usprawiedliwienie.
Panie Xiden, nic nie będę wymyślał bo nie po to tutaj się rejestrowałem , gdybym miał fantazję to bym pisał bajki dla dzieci , ale przejdźmy do sprawy . Wczoraj od godziny 22 do 23 dostałem multum wiadomości że jestem zgłoszony o oszustwo w trickach gdyż je wygrałem , no cóż wyobraźcie sobie że zwykły szarak wygrywa tam, a nie kolega administracji no trudno . Za to zostałem zgłoszony i ok nie ma problemu można to przecież sprawdzić bo gdybym nie wygrał by mnie nikt nie zgłosił, rano wstaję i co widzę ? . Pisać nie będę tylko wyśle załącznik. Więc jak to ma się jedno do drugiego bo nie rozumiem ? Pozdrawiam

Załącznik nie chcę się przypiąć, więc wyśle to Panu w taki sposób .

Witaj Łukasz Jasiński

Z przykrością informujemy, że Twoje konto zostało zbanowane na 997 dni.

Powód bana:

Kod:
Multikonto + przerzucanie kredytów z ID 199988 Ban nałożony przez: Ten Dobry

[size=undefined]

Jeżeli nie zgadzasz się z banem przysługuje Ci możliwość odwołania się od niego.
W tym celu zapraszamy na nasze oficjalne forum. [/size]
Proszę założyć temat z odwolaniem w sprawach do AF.
Warto też dodać swój nick lub ID konta.
Ten temat zamykam.

Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry.
Myślę, zrobiłeś to chłopak !

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości