Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trening Trików - mały tip
Witam serdecznie. 

Chciałbym przekazać sposób myślenia dotyczący treningów trików, który nie każdemu może wydawać się tak oczywisty.

Otóż cała idea trenowania trików polega na wybrania triku, którego zamierzamy się uczyć (oczywiście na początek najlepiej rozwijać je równomiernie i zaczynać od tych z największą punktacją).

Gdy już wybierzemy trik, który nas interesuje musimy wybrać cyfrę od 1 do 10 (z tego co wiem, jaka to jest cyfra, nie jest uzależnione od niczego innego w grze).

Gdy ją już wybierzemy, zaczyna się odliczanie. Po czym na skrzynce odbiorczej pojawia nam się wiadomość, że akcja zakończyła się sukcesem lub niepowodzeniem (i właśnie przy tej drugiej opcji pojawia nam się też wiadomość, sugerująca, że współczynnik był za mały lub za duży). 

Gdzie tu tu ten cały tip? Otóż tip jest taki, że najlepiej wybierać na początku zawsze numer 5 lub 6. W przypadku niepowodzenia wykluczy nam to najwięcej błędnych odpowiedzi. W przypadku wybrania 5-ki, jeżeli otrzymamy wiadomość, że współczynnik jest za mały to mamy do wyboru tylko liczby od 6 do 10, a jeżeli jest za duży; 1-4. Po czym sytuację powtarzamy, czyli znów wybieramy numer ze środka. Za duży - 2 lub 3, za mały - 8. Powtarzamy do skutku.

Wybierając zawsze środkowy numer zniwelujemy stres, który powstałby przy ślepym strzelaniu. Ta taktyka ogranicza też ilość błędów do maksymalnie trzech, co przy losowości jest jeszcze do przegryzienia. 

Na późniejszych poziomach mamy oczywiście więcej współczynników do losowania, ale jeżeli jest jeden dobrze trafimy to się on nie zmienia, co też nie zwiększa naszej ilości możliwych błędów.

Ogólnie cały trening trików wymaga sporo przeklikiwania między pocztą, a menu treningowym, ale mam nadzieję, że jakoś to w przyszłości zostanie udoskonalone (np przez pocztę w oknie).

Do samych trików tipów nie mam, bo to czysta gra psychologiczna z Waszym przeciwnikiem Smile

Tematu podobnego nie znalazłem, więc postanowiłem wrzucić, a nuż komuś nowemu się przyda. 
Dodatkowo nie posiadam informacji, czy współczynnik do trików jest losowy czy jednak są predefiniowane.
Dlatego uprzedzam, że jeżeli albo właśnie temat był, albo współczynnik jest dla każdego losowy to proszę o usunięcie tematu.

PS Mam nadzieję, że pogrubienia nie kolą w oczy, ale chciałem bardziej zwrócić uwagę na najważniejsze rzeczy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości