Ankieta: Czy pomysł jest dobry, jeśli tak, to która wersja?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak - wersja 1
23.08%
3 23.08%
Tak - wersja 2
76.92%
10 76.92%
Nie
0%
0 0%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Inne] Wyszukiwanie i sprzedawanie przedmiotów
Moduł, w którym chcesz coś zmienić:
Rynek
Opis propozycji \ pomysłu: 
Zdarza się, żeby za treningi i nie tylko otrzymujemy boostingi. Ja nie jestem w stanie zapamiętać wyglądu wszystkich, a niektóre są podobne do siebie i trudno znaleźć na rynku ten co się ma. Dlatego najpierw muszę wejść na postać, potem na boostingi, zobaczyć który mam, pójść na rynek, wyszukać go i potem dopiero mogę sprzedać, znając cenę. 
Stąd przygotowałem dwie wersje tej propozycji:
1. Pominiemy większość etapów, które wymieniłem powyżej. Robimy treningi, dostajemy wiadomość od Systemu, patrzymy: otrzymaliśmy boosting, dajmy na to "determinacja". Wchodzimy na rynek -> boosting -> aukcje. Pojawiają się nam wszystkie dostępne boostery. Jednak jeden się różni, a mianowicie "determinacja", ponieważ obok ma dopisaną małą jedynkę. Wchodzimy na niego i znamy cenę.
[Obrazek: FvcHN9l.png] 
2. Ta wersja MOŻE być nieco lepsza. Można również połączyć obie wersje. Chodzi o to, że będzie działać i na paczki, i na boostery. Po wejściu w "Moje aukcje" przy wybieraniu paczki/boostingu powinno być napisane w nawiasie, jaka jest obecnie najniższa cena na rynku i jaka jest najwyższa. Przykład:
[Obrazek: HTXDWEZ.png]
Uzasadnienie przydatności:
Sprzedawanie przedmiotów stanie się dużo szybsze i wygodniejsze.
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł który powinien wejść w życie od dawna ponieważ do tej pory jest to uciążliwe otwierać dwie karty (postaci i rynku) żeby sobie szukać co ile kosztuje.
A na telefonie to nigdy w życiu nie wystawiłem boostingu bo to już oczopląs
Odpowiedz
Co do pierwszej opcji, fajnie byłoby móc od razu w tym etapie wystawić booster, a nie potem przechodzić, rozwijać z listy i szukać tej nazwy. Jeśli w jednym miejscu stosujemy obrazek, w drugim nazwę, to nie współgra ze sobą. Tym bardziej, że w postaci w zakładce boostingi nie ma opcji sprawdzenia nazwy. Albo w każdym miejscu stosujmy nazwę, albo obrazek, albo jedno i drugie.
Fajna byłaby też opcja filtrowania po cenie czy levelu przedmiotu, żeby można było ustawić jakieś widełki.
Odpowiedz
Sprawdzić można nazwę, otwierając obrazek w nowej karcie ale przecież nie o to chodzi, fajnie by było jakby to było spójne (tylko obrazki albo tylko nazwy albo to i to w każdym miejscu). Co do propozycji 2 to myślę, że widełki byłyby zbędne, bo zazwyczaj chcemy wystawić taniej, poza tym, często zdarza się, że item/paczka jest wystawione po dziwnie wysokiej cenie (patrz maksymalna cena brązowej paczki w tym momencie 690)
Odpowiedz