Ankieta: Uważasz, że blokada/powiadomieni przy sprzedaży to dobry pomysł?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
60.00%
6 60.00%
Nie
30.00%
3 30.00%
Nie mam zdania
0%
0 0%
Mam inny pomysł w tej kwestii
10.00%
1 10.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[INNE] Blokada przedmiotów z targu lub powiadomienie.
Witam,
Po 1 - dlaczego nie ma możliwości blokady wartościowych przedmiotów? Przecież to jest absolutny elementarz w tego typu grach...
Po 2 - skoro już tej blokady nie ma, no i można tak jak ja sprzedać swój wartościowy przedmiot za 4 kredyty... to chociaż przydałoby się wyskakujące powiadomienie, TAKIE SAMO jak w momencie gdy chcemy jakiś przedmiot kupić. Co Wam to szkodzi?
Przykład:
Jak kliknę przez przypadek w przedmiot obok, który już ma przebicie cenowe kilkukrotne, albo jest innym parametrem i już po ptakach...A nie! Przecież wyskoczy mi okienko i mogę to zweryfikować, że popełniłem błąd i cofnąć się i wybrać przedmiot, który chciałem.

Zróbcie to samo przy sprzedaży, a jak nie dla WSZYSTKICH rang, to chociaż od tych zielonych w górę, które coś znaczą. Bo też teraz się sfrajerowałem, wystawiłem swoją koszulkę Francji z czerwonego setu +41,5 skuteczności, chciałem wystawić szroty z premium klucza po 4-6 kredytów no i wystawiłem tę koszulkę, od razu jak to zauważyłem, czyli jakoś w sekundę, kliknąłem lecz niestety powitał mnie komunikat, że przedmiot nie jest mój... Za 4 kredyty to sprzedałem, od razu napisałem do gościa, który to kupił - odsprzedał mi ją, ale za...381 kredytów, czyli jakieś 95 razy tyle, czysty zysk albo i czyste skurw..... bo można było się zachować jak człowiek, zwłaszcza, że to nie jest ktoś kto dopiero co gra i mu to uratuję 4 litery, ale ktoś już ograny, no cóż bywa. Nie każdy ma w sobie człowieczeństwo. Ja chce sobie tylko pograć, a nie trzaskać przelewy żeby być topką, tylko for fun żeby coś bez kupowania i drogi na łatwiznę osiągnąć, bo moim zdaniem to się za szybko nudzi wtedy. Dlatego, te kredyty, które zarobiłem musiałem wydać drugi raz na ten sam przedmiot. Niby nie za wiele, ale dla jednego to sporo dla drugiego podatek od sprzedaży.

[Obrazek: befa5a39a2c0f90fde7af76e011f2219.jpg]

Pana nie pozdrawiam.
Ogólnie to szkoda, ze gra przed tym nie chroni, no chyba że to celowy zabieg, bo wprowadzenie blokady albo dodatkowego okienka umiecie zrobić co widać po innych aspektach gry, więc i to byście dali radę, pytanie tylko czy chcecie, lub jeśli jawnie nie chcecie to dlaczego? Ja wiem, ze trzeba patrzeć co się robi, ale skoro macie takie powiadomienia, o których wspomniałem do zakupu to wprowadźcie również do sprzedaży, albo usuńcie stamtąd, no bo po co ma być tam skoro nie ma tutaj, albo odwrotnie? Bez sensu, trochę zalatuje brakiem konsekwencji.
Pozdrawiam i liczę, że coś ruszy w tej kwestii i inni nie będą mieli takich przykrych wpadek jak ja

Po 1. Regulamin. 
Po 2. Proszę zastosować się do wzoru w przeciwnym razie temat zostanie zamknięty po 24h. // Serge

@po uwagach:
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Rynek, sprzedaż przedmiotów
Opis propozycji \ pomysłu: Blokada przedmiotów w celu uniknięcia wystawienia ich na targu przedmiotów, bądź wdrożenie powiadomienia przed wystawieniem danego przedmiotu z pytaniem CZY NA PEWNO chcemy wystawić TEN przedmiot i jakoś go zaakcentować na czerwono czy żółto, żeby się rzucało w oczy.
Uzasadnienie przydatności: Zapobiegnięcie przypadkowej sprzedaży wartościowych przedmiotów.
Jestem na tak. Sam kiedyś sprzedałem złotą koszulkę za 100 kredytów.
@Michu9292 - współczuję :/

Dodałem uzupełnienie tematu:
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Rynek, sprzedaż przedmiotów
Opis propozycji \ pomysłu: Blokada przedmiotów w celu uniknięcia wystawienia ich na targu przedmiotów, bądź wdrożenie powiadomienia przed wystawieniem danego przedmiotu z pytaniem CZY NA PEWNO chcemy wystawić TEN przedmiot i jakoś go zaakcentować na czerwono czy żółto, żeby się rzucało w oczy.
Uzasadnienie przydatności: Zapobiegnięcie przypadkowej sprzedaży wartościowych przedmiotów.
Ja jestem w 100% na nie bo po to jest tez rynek zebys sie zabezpieczyl i wystawił przedmiot za taką kase za jaka nikt tego itemka nie kupi to co masz cenne a te które chcesz sprzedac wystawiasz wtedy bez wtopy Smile
Poza tym tak samo Ty jakbyś kupil taki itemek sam byś nikomu nie oddał za taką kwote. Dużo ludzi własnie dlatego klika po zakładkach na rynku zeby zarobić i niejeden siedzi na rynku całymi dniami żeby złapac okazje
Poza tym przeczytajcie sobie FAQ w dziale chyba rynek jest podpunkt w którym jest napisane jak zarobić kredyty prosta metoda KUPUJ TANIEJ SPRZEDAJ DROŻEJ sami twórcy to napisali
Nie widze sensu takiej blokady kazdy uczy sie na błędach niestety wtopiłes twoja wina następnym razem popatrzysz 2 razy co wystawiasz Smile
@MatiJakis

Wydaje mi się, że nie rozumiesz Smile co mi da wystawienie na targ mojej koszulki, żeby przez przypadek jej nie sprzedać, skoro ja nią cały czas manewruję podczas meczów... Przecież wtedy musiałbym wejść w rynek, zdjąć przedmiot i dopiero mógłbym zmienić set. Bez sensu, zastanów się trochę co Ty piszesz. O ile ma to sens przy przedmiotach, których się nie używa tak przy tych, które są cały czas w ruchu jest to totalnie bez sensu. Nie mów co ja bym zrobił bo mnie nie znasz, a skoro ktoś siedzi całe dnie na rynku żeby kupić jakiś przedmiot za grosze i go potem sprzedać, no to niezły nolife trzeba przyznać, ale co kto lubi.
No dlatego ja chcę, aby inni nie wtopili, nie każdy jest takim egoistą i ignorantem Smile co do sprzedawania drożej, zakupionych taniej przedmiotów oczywiście jestem za, jak ktoś chce, zna ceny i lubi się bawić to pewnie, tylko no w granicach człowieczeństwa mi się wydaje.

W tym miejscu chciałbym DODAĆ, do propozycji ustawienie tzw. "ceny minimalnej" przedmiotów z kategorii od zielonych w górę, wtedy nie wystawilibyśmy złotego czy czerwonego przedmiotu za mniej niż x. Gdzie x zostały ustalony, albo wyliczany na podstawie ulepszenia, bonusu, rangi przedmiotu czy coś.
@tomek1711

To Ty sie zastanów co piszesz ? Jakbyś bys troszke bardziej inteligentny to bys ogarnął jak tym manewrować ale widze ze nigdy tego nie zrozumiesz Big Grin Ja Cie nie oceniam tak na pewno oddałbys item jak każdy który pisze do kogoś bo chce item odzyskać za tą sama cene Tongue
Jak jesteś za kupowaniem taniej i sprzedawaniem drozej to nie rozumiem po co jest ten twój post tutaj jak to jest to samo Tongue
Jak dla mnie słaby pomysł. Dlaczego ktoś ma nie skorzystać na tym, że wystawiasz wszystko jak leci i "niechcący" wystawiasz wartościowy item? Niektórzy ludzie siedzą dużo na rynku i wyszukują okazji.
Druga sprawa-uważasz że ktoś jest kawałem ch**a bo nie chciał Ci jej odsprzedać za 4 kredyty? Ciesz się że nie zawołał za ten itemek z 1k Smile Tak działa snajpienie na rynku i jest to element gry.
Na niniejszy pomysł odpisałem w innym temacie. Proszę tam szukać uzasadnienia, czemu nie planujemy tego wprowadzać.