Ankieta: Jesteś za?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
89.47%
17 89.47%
Nie
10.53%
2 10.53%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Inne] Top Tygodnia
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Ranking/Top Tygodnia
Opis propozycji \ pomysłu: Moim pomysłem jest wprowadzenie kilku przedziałów dla rankingu top tygodnia. W chwili obecnej w tej kwestii niestety doceniani są gracze superligi, a w zasadzie kilku zawodników którzy uzyskali swoisty monopol na zwyciężanie w tej kategorii, gdyż wygrana (piłka) osiąga zawrotne ceny. Efektem tego jest powstałe perpetum mobile, które napędza rozwój tych już i tak najbardziej rozwiniętych. Mój pomysł jednak nie pokrzywdziłby ich.

Założenie pomysłu to wprowadzenie podziałów ze względu na bazowy OVR. dzięki temu nie byłoby kombinacji ze zdejmowaniem stetów.

Przykładowe podziały:

1-50 OVR  nagroda Zielona Piłka
51-100 OVR nagroda Czerwona Piłka
101-150 OVR nagroda Złota Piłka
150+ OVR nagroda Legendarna Piłka

Uzasadnienie przydatności: Moim zdaniem byłoby to sprawiedliwe, gdyż Ci co wygrywali do tej pory wciąż mieli, by nie zmniejszone szanse. Wprowadziło by to większy element rywalizacji, gdzie więcej osób poczułoby swoją szansę, nie musząc gonić niedoścignionych, na czym również skorzystałaby sama gra. 
Według mnie nawet fajny pomysł ale zaraz zleci się stado, co napisze, że i tak już jest łatwo. Widełki trzeba by było podnieść o 70 do góry. mam aktualnie 150 poziom, zieloną piłkę i nie wyobrażam sobie walki z TOP graczami o legendarną piłkę.
Jeśli chodzi o widełki, to jak napisałem w opisie pomysłu wszystko tyczy się OVR bazowego czyli wytrenowanych umiejętności bez setów
(27.04.2020, 22:32)SPecjalista napisał(a): Jeśli chodzi o widełki, to jak napisałem w opisie pomysłu wszystko tyczy się OVR bazowego czyli wytrenowanych umiejętności bez setów

To podnieść chociaż o 25 lub 50. Tak jak pisałem wcześniej, trochę ciężko byłoby wygrać z TOP.
Ogółem rzecz biorąc widełki tu są subiektywne, jak administracja w ogóle zaakceptuje, to nie jest tak, że sztywno mają się trzymać tego podziału.
Zapraszam serdecznie do konwersacji, a przynajmniej do wypowiedzenia się jako to widzicie Smile
Pomysł bardzo dobry, do ustalenia widełki tak aby było to dobrze podzielone
Miło słyszeć, że pomysł, cieszy się powodzeniem, mam nadzieję, że administracja podejmie kroki w tej sprawie Smile
Zachęcam do konwersacji i do głosowania.
Może zamiast takich widełek, jak proponujesz (co wcale nie jest złym pomysłem) zastanowić się nad wprowadzeniem większej ilości nagród dla tych 50 graczy, którzy widnieją w top tygodnia. Już samo znalezienie się na tej liście jest wymagające dla wielu graczy, a nic z tego nie mają. Można by pomyśleć o widełkach w nagrodach. Żebyście mnie dobrze zrozumieli...

Top 3 - swoje nagrody
Miejsca 4 -10 kolejna pula nagród
Miejsca 11-25 kolejna pula nagród
Miejsca 26-50 ostatnia pula nagród.

Oczywiście te nagrody już do ustalenia przez górę, ale wydaje mi się, że coś takiego też mogłoby zmotywować do klikania.
Boar Crew (2B ITA)
Szukamy aktywnych graczy do wspólnej gry! 
I właśnie dla tego, bardzo prosiłem o głosy w tej sprawie, bo jednak co kilka głów to nie jedna, założenie o którym piszesz, też mi się bardzo podoba i nie sposób się nie zgodzić, że osoby, które już znajdują się na tej liście są zasłużone. Pomysł z widełkami wydawał mi się o tyle dobry, że w końcu to gra o tematyce piłkarskiej, tym czasem rzecz, która powinna być podstawą dla piłkarza czyli piłka, jest czymś na co trzeba zbierać bardzo długo, lub wtopić kupę siana. tak w poszczególnych widełkach dawałoby to szansę na wylosowanie piłek adekwatnych do poziomu, co na pewno też byłoby zachętom dla graczy nie mówię, że od razu każdy by zaczął sypać miliony, ale grosz do grosza i wypełniałaby się skarbonka. Myślę też, że sama gra by zyskła tym więcej graczy, co miałoby też wpływ na rozwój
Każdy ma identyczne szanse na rozwój konta i rozwija je w takim stopniu, na jakim pozwalają mu chęci, czas oraz środki.
Nie planujemy wprowadzić proponowanej zmiany, więc pomysł zostaje odrzucony.