Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
50.00%
6 50.00%
Nie
41.67%
5 41.67%
Jestem neutralny
8.33%
1 8.33%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rozgrywki] Wyrażanie emocji w trakcie meczu
Moduł, w którym chcesz coś zmienić:
Mecze
Opis propozycji \ pomysłu:
Proponuję, aby mecze stały się bardziej emocjonujące, tzn. różne emotki, coś na wzór tych Facebookowych, oraz licznik widzów, którzy oglądają mecz - najlepiej, aby w ten licznik nie wliczały się osoby biorące aktywny udział w meczu, czyli te, które są na boisku bądź na ławce rezerwowych.
W oknie po lewej będą widoczne maks. 2 emotki, ponieważ jest tam więcej miejsca. Natomiast w strefie "komentatorki" na wzgląd brakującego miejsca wyświetlała tylko jedna. Będą się wyświetlać oczywiście te, których jest najwięcej.
[Obrazek: xG5vimJ.png]
Reakcje są poglądowe, można dodać więcej lub zmodyfikować proponowane przeze mnie.
Inne propozycje emotek:
- Kalosz (w kontekście sędzia kalosz, np. niepotrzebna kartka czy karny);
- Piłka (gol etc.);
- Czerwona kartka (dla osób, które uważają, że żółta kartka w tym przypadku jest niewystarczająca).
Uzasadnienie przydatności: 
Mecze przestaną być zwykłymi symulacjami, a czymś, co możemy przeżywać razem. Zawsze można dodać tą opcję tylko podczas meczów pucharowych, omijając ligowe czy sparingi.
Odpowiedz
Dla mnie lepszym pomysłem było by wprowadzenie chatu podczas meczu do którego dostęp mieli by tylko zawodnicy obu drużyn. Wtedy emocje byłyby większe.
Odpowiedz
- widzowie - fajne
- emocje - fajne
- kalosz/kartka/itp - trochę śliski temat, bo jak można ocenić że sędzia jest w błędzie jak nie widać "sytuacji" tylko jakiś tekścik wypluty przez silnik

ale ogólnie cały pomysł bardzo fajny, poczucie że ktoś ogląda nasz mecz i reaguje jest spoko
Odpowiedz
(10.05.2020, 18:30)czipas napisał(a): - kalosz/kartka/itp - trochę śliski temat, bo jak można ocenić że sędzia jest w błędzie jak nie widać "sytuacji" tylko jakiś tekścik wypluty przez silnik
"Komentatorzy" często mówią o rzeczach. Np. "za to powinna być żółta kartka" itp.
Odpowiedz
Ja to rozumiem, tylko komentatorzy mają przed oczami obraz - ludzi, którzy się poruszają i mogą nawet subiektywnie ocenić czy wg nich to było spoko czy nie - a tutaj co możesz ocenić? Big Grin tekst wypluty przez silnik meczu? Nie widzisz przecież jak ta akcja przebiegła czy ktoś przesadził z agresją, czy to było czyste czy nie, a dlaczego? Dlatego że po prostu ten silnik tego nie ma.
Odpowiedz
Pomysł widzów jest bardzo fajny, ale emocje wydają mi się infantylne.
Odpowiedz