Ankieta: Wymiana 10/20 kluczy darmowych na klucz premium
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
tak
77.78%
7 77.78%
nie
22.22%
2 22.22%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[POSTAĆ] KLUCZE
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Postać / Klucze darmowe/Klucze premium

Opis propozycji \ pomysłu: Mpżliwość wymiany darmowych kluczy na na klucz premium. Np. zamiana 10 na 1 albo 20 na 1.

Uzasadnienie przydatności: Gracz mógłby wybierać, czy woli większą ilość darmowtch kluczy, czy jeden premium, byłaby to przydatna funkcja tak jak wymiana paczek na klucze darmowe i łatwa realizacjiatwa . Można by mieć wybór, czy wyklosować jedną rzecz niezablokowaną i od razu ją sprzedać, czy 10/20 zablokowanych i je odblokowywać, w zależności, czy ma ktoś dużo złotych piłech. Dało by to duży wybór możliwości, każdy podejmował by więcej decyzji dzuięki tej zmianie.
Odpowiedz
Popieram, zawsze mam multum kluczy, a zdobycie klucza premium nie kupując go za kredyty jest możliwe tylko w pojedynkach na tricki, które nie wszyscy grają. Dało by to pewnego rodzaju "urozmaicenie", każdy by mógł wybrać czy woli więcej itemów zablokowanych, czy jeden niezablokowany. Jestem na tak!
Odpowiedz
(28.05.2020, 10:53)Dianka napisał(a): Popieram, zawsze mam multum kluczy, a zdobycie klucza premium nie kupując go za kredyty jest możliwe tylko w pojedynkach na tricki, które nie wszyscy grają. Dało by to pewnego rodzaju "urozmaicenie", każdy by mógł wybrać czy woli więcej itemów zablokowanych, czy jeden niezablokowany. Jestem na tak!

Jest możliwe w pojedynkach, które nie wszystkie grają > to zdanie bardzo mi się podoba, dajmy coś bo mi się nie chce grać pojedynków i ja chce coś za free. Ja jestem na nie, itemy zawsze można odblokować złotymi piłkami.

Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry.
Myślę, zrobiłeś to chłopak !
Odpowiedz
Ale zamiana kilkudziesięciu darmowych kluczy na klucz premium była by na prawde urzyteczną zmianą, można by wybrać, czy chce się wylosować raz i mieć coś odblokowanego, czy te kilkadziesiąt razy i potem używać piłek, które też wygrywa się w pojedynkach.
Odpowiedz
Tu nie chodzi o to, że nie chce mi się grać w pojedynki, bo w pojedynki gram, ale zawodnicy, którzy mają wysoki overall mają mnóstwo darmowych kluczy i nie mają co z nimi zrobić.

Fanie by było gdyby można by było je zamienić na klucz premium lub sprzedać tak jak jest z paczkami. Codziennie dostaje darmowy klucz, wygrywam je też w pojedynkach, mam ich ponad 100, nie mam co z nimi robić. A mając ich tyle pomyślałam, że tak jak paczki zamienia się na zwykłe klucze, to czemu zwykłych kluczy nie można by zamienić na klucze premium?

Tak można je wygrać w pojedynkach, ale tylko jeden i zdarza się to rzadko, częściej wygrywamy darmowe klucze, a nazbieranie 4 tysięcy złotych piłek żeby odblokować jedną (!) złotą rzecz, to 80 wygranych pojedynków z nagrodą +50 złotych piłek. Nagród jest 10, są wybierane losowo, załóżmy, że jeden na 10 wygranych pojedynków dostaniemy piłki, to 800 wygranych pojedynków, ale kto wygrywa każdy pojedynek. Załóżmy, że ktoś jest w miarę dobry i wygra 2/3 pojedynków, musiałby ZAGRAĆ 1067 POJEDYNKÓW ŻEBY ODBLOKOWAĆ JEDNĄ ZŁOTĄ RZECZ (jeśli jest na tyle dobry, że wygrywa dwa pojedynki na trzy).

Oczywiście można też wygrać klucz premium, ale to jedyna możliwość uzyskania go, oprócz kupienia za na prawdę sporą ilość kredytów. W porównaniu do paczek, które można zdobywać na wiele sposobów, np. podczas treningu podstawowego, trenowania tricków, zaliczania zadań...
Odpowiedz