Ankieta: Co o tym sądzisz?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Jasne, czemu nie?
80.00%
4 80.00%
Nie
20.00%
1 20.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Forum] Motyw
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Forum
Opis propozycji \ pomysłu: 
Powracam do tematu motywu forum tym razem z konkretną propozycją:
Chciałbym zaproponować zmianę motywu na forum na ten jeden, konkretny:
https://community.mybb.com/mods.php?acti...w&pid=1301
[Obrazek: preview_76958_1567635622_a9a3ec48588544f...0d4610.png]
Zostawiłbym jednak użytkownikowi opcję wyboru motywu obecnego i zaproponowanego, natomiast osobiście ten ustawiłbym jako domyślny
Uzasadnienie przydatności:
Czemu akurat ten:
  1. Wizualnie lepiej pasuje do gry, można dodatkowo poprawić ten efekt bo z dostosowaniem tła nie powinno być problemu (ja ogarniam HTML, CSS i MyBB - mogę się tym nawet zająć za np jakąś piłkę co?)
  2. Mniej męczy oczy
  3. Jest responsywny a zatem wygodny w obsłudze na urządzeniach mobilnych
  4. Czemu by tak po prostu nie odświeżyć wyglądu forum? Z pewnością nie zaszkodzi
Odpowiedz
Więcej akcji toczy się na FB niż na forum, a dodatków według mnie obecny pasuje kolorystycznie do FootballTeam. Moim zdaniem niepotrzebne na ten moment.

Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry.
Myślę, zrobiłeś to chłopak !
Odpowiedz
To skoro taki mały ruch na forum (nie twierdzę że nie, powiem więcej, zgadzam się) to może lepiej całkiem je zamknąć co? Jedyne do czego służy to dawanie propozycji które i tak w zdecydowanej większości przypadków są odrzucane przez administrację która nawet nie liczy się że zdaniem społeczności tu wypowiadającej się (bo jest ona bardzo mała w porównaniu z fb czy grą) tylko odrzuca bo tak.
Kolorystycznie - mi osobiście jasny motyw nie pasuje ani trochę ale to już w 100% kwestia gustu
Umieszczać można chyba propozycje na grupie fb (jest to dozwolone chyba widziałem) ale ma to jednak wadę - wszystko jest wymieszane - oferty do klubu obok handlu i post z propozycją może zatonąć, chyba że są/da się wprowadzić jakieś filtry ale nie wiem - nie zagłębiałem się.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości