Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Statystyki kariery
Witam, 

mam pytanie odnośnie statystyk kariery mojej postaci. Mianowicie chodzi mi o to, że po zmianie klubu na inny w trakcie sezonu, moje statystyki zresetowały się. I to jest zrozumiałe, że dzieje się tak, aby nie było przekrętów z medalami.
Natomiast dziwi mnie fakt, że statystyki te nie zapisują się również nigdzie jako statystyki z całej kariery. Na Supporcie otrzymałem odpowiedź, że "kariera to suma każdego sezonu" oraz "z racji tego że mamy sezon 1 to aktualnie kariera = sezon 1 wiec zmiana klubu powoduje tez reset kariery (w tym sezonie)".

Jako, że mój ticket dotyczący tego zgłoszenia został już zamknięty, to pytam tutaj. Czy takie statystyki z klubu, który rozpadł się / opuściło się w trakcie trwania sezonu będą się gdzieś pojawiały, czy przepadają one bezpowrotnie?

Bo mamy np. zadania "Zanotuj XX asyst w karierze", "Zagraj XXX minut w rozgrywkach ligowych w karierze". Czyli moim zdaniem tutaj powinny się liczyć wszystkie statystyki, nawet jak się 10 razy w sezonie zmieniło klub ;p

Pozdrawiam.
Moim zdaniem statystyki powinny być stałe dla kariery nawet jeśli zdobyło się je w innym klubie. Inna sprawa jest liczenie statystyk do walki o medale w innym klubie, a inna kwestia statystyki ogólne
Statystyki kariery nie będą już resetowane.