Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Umiejętności na danej pozycji.
Postać- umiejętności.

1.Chciałbym się dowiedzieć jak działa pressing u bramkarza.  

Pressing - umiejętność ta zmusza przeciwnika do popełniania błędów, matematycznie zaś jednocześnie obniża siłę przeciwnika (jeśli mamy więcej pressingu niż on) oraz zwiększa o tę różnicę poziom losowości. Mając więcej pressingu łatwiej będzie odebrać piłkę, zmusić bramkarza do złego podania itd.

Jest napisane, że matematycznie obniża siłę przeciwnika. Działa to także w momencie bronienia strzałów ? Jeżeli tak to wszystkich strzałów z każdej pozycji ? Na chłopski rozum pressing nijak się ma do obrony np. strzału z rzutu wolnego, jednak przy sytuacji 1 na 1  z napastnikiem, wyjście bramkarza można zaciągnąć pod pressing- teoretycznie. 
Zadałem to pytanie na chacie w grze i nie dostałem sensownej odpowiedzi, dlatego pytam tutaj.

2.Co myślicie o wprowadzeniu kolejnego poradnika, jednak byłby od podzielony na pozycje na boisku, bramkarz, obrońca itp.
W nim byłby opisane, wszystkie przydatne informacje dla danej pozycji. Np, poradnik dotyczący bramkarza, zawierał by opis, jak każda umiejętność wpływa na zachowanie zawodnika, jak naliczony jest ranking ligowy itp itd. Informacje by się powtarzały to fakt, jednak byłyby zebrane w jednym temacie, przeglądający forum wchodziłby w takowy temat i by miał tam wszystkie informacje o pozycji która go interesuje.  

Te 2 zagadnienia ująłem w 1 poście. Jeżeli będzie pozytywne odpowiedzi, zrobię taki sam temat w innym dziale.

Ponadto, nazwa tematu jest dość obszerna, więc zachęcam innych użytkowników do pytań, jeżeli coś nie jest jasno opisane w tym poradniku dotyczącym umiejętności.  https://community.footballteam.pl/thread-213.html

Pozdrawiam
Otrzymałeś odpowiedź na supporcie.
Jeżeli chodzi zaś o poradnik to na chwilę obecną nie planujemy dodawania kolejnego, natomiast będziemy na bieżąco uzupełniać obecny.

Zamykam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości